Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Tsai said:

Meni je i dalje sve gore i gore. Ovo mi je, cini mi se, najtezi poraz ikad

 

 

ma de bre najgori, otkud ti to ?

pa od w je novak vozio na rezervi

pa on je skoro sve prve setove pogubio, videlo se (ali mi smo ovde svi subjektivni) da vozi na isparenjima koja eto, nisu dotekla do kraja

i ne samo to, jebeni pritisak, zapravo veštački izazvan

 

on je u jednom momentu već držao sva 4 gs u rukama i mislim da je to neprevaziđeno do sada

a ovo što su napravili da je baš bitan redosled tih gs-ova, pa mora hajp da se pravi, lova je to

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

on je u jednom momentu već držao sva 4 gs u rukama i mislim da je to neprevaziđeno do sada

a ovo što su napravili da je baš bitan redosled tih gs-ova, pa mora hajp da se pravi, lova je to

Jeste veći poduhvat jebiga, zato što je taj 4ti na kraju sezone, moraju da se osvoje Pariz i Ol England u nizu sa malom pauzom između, još ako ima između kurčeva Olimpijada sa krš organizacijom. Na strani Nole slema što se tiče težine što je morao da bude na vrhuncu forme u periodu od 11 meseci spram 7 u toku ove sezone.

 

Ubeđen sam da bi osvojio da nije išao u Tokio. Ili samo dubl sa Ninom da je igrao.

Edited by eumeswil
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

ma de bre najgori, otkud ti to ?

pa od w je novak vozio na rezervi

pa on je skoro sve prve setove pogubio, videlo se (ali mi smo ovde svi subjektivni) da vozi na isparenjima koja eto, nisu dotekla do kraja

 

Isto mislim. Valjda je subjektivno koliko je ko od nas emocionalno uneo u ovo, ali meni je Vavrinka u Parizu bila tragedija, mislim da sam ceo taj dan bio kao duh. Kasnije je došao i RG 2016, i Novakslam, nakon toga sve mi je bilo potaman. Na primer, ove godine je po meni krucijalan bio Pariz, tj polufinale sa Nadalom i drugi RG, tek da se po dva puta osvoje svi, i W da se izjednači sa ovom dvojicom. Da li bi NY bio kruna, naravno da bi, istorijska šansa koja se neće ponoviti, ali ova sezona je itekako sumanuti uspeh. Probio je, i to ohoho rekord za mesto broj 1, dva puta je uzeo svaki GS, pobedio je Nadala na RG, izjednačio se na 20, i imao shot at the History. Nije uspešna sezona kao 2016. ili 2011. ali je važnija sezona od njih ako gledamo legat.

Link to comment
21 minutes ago, Arkadija said:

Treba milion puta istaći da je sve to postigao u 34.godini života, boreći se sa rivalima znatno mlađim od njega.

 

Federer je osvojio 3 slema sa 35-36 i tada je to izgledalo kao neverovatno koprcanje dede. A 2/3 je u finalu igrao protiv Cilica. Ako bude imao volje da igra, moze i Novak sigurno jos neki da uzme, ali ce sve manje zavisiti od njega, a sve vise od zreba i trenutne forme drugih. Posle ovog hajpa sigurno se oseca ko izduvan balon i pitanje je koliko ce mu vremena trebati da nadje ikakav motiv da se dalje takmici (a i kad ga nadje, u kakvoj ce biti fizickoj formi).

 

Iskreno, ona izjava da ce igrati kao da mu je poslednji mec, verovatno je u odredjenoj meri odslikavala i zasicenost tenisom, turom i svim sto ide pride. Sigurno mu je prolazilo kroz glavu da se, ako uspe, penzionise i da uziva u slavi, klincima, zivotu, etc.

Edited by chandra
Link to comment
12 hours ago, Tsai said:

Meni je i dalje sve gore i gore. Ovo mi je, cini mi se, najtezi poraz ikad

 

 

I meni. Samo zato sto bi sada bukvalno sve zaokruzio i zacementirao. Jeste bio u losijoj formi, jeste umor i sve ali to je samo jedan mec protiv igraca kojeg je pobedio pocetkom godine 3-0... Kakva steta... :( Bolje da je ispao u 1/2 od Zvereva ili u 1/4...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...