Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Heaviside said:

Pa, ako pričamo o ovoj trojici onda nemaju još 20 godina nego 10. Jeste da se produžava vek ali neće ova generacija osvajati slemove sa 45 godina. 

 

Ti pricas bas o njima, ja pricam uopsteno. Stvarno uzmi to kao misaoni eksperiment, ne kao nekakvo predvidjanje. 

 

Kad smo kod ove trojice, Cicicpas i Zverev mi deluju tu izvesnije kao nekakvi pretendenti na 10+ nego Cicipas. Zanimljivo, sad sam gledao, M i Z nikad nisu igrali jedan protiv drugog na tri dobijena.

Link to comment

To je još uvek 40 u igri 😁

Inače te priče oko 🐐 su uvek teške. Pre ove trojice za mene je uvek Borg ispred Samprasa. Ali su mnogi ipak bili za Amerikanca jer je imao dve GS titule više.

Link to comment
6 minutes ago, chandra said:

 

Ti pricas bas o njima, ja pricam uopsteno. Stvarno uzmi to kao misaoni eksperiment, ne kao nekakvo predvidjanje. 

 

Kad smo kod ove trojice, Cicicpas i Zverev mi deluju tu izvesnije kao nekakvi pretendenti na 10+ nego Cicipas. Zanimljivo, sad sam gledao, M i Z nikad nisu igrali jedan protiv drugog na tri dobijena.

Uopšteno se slažemo. Ako izračunamo limes do kraha civilizacije, šanse da ih niko neće prestići teže nuli. Igrači koji sada imaju 20 godina ili manje su prvi koji b to mogli da urade. Cenim da su Novak/velika trojka mirni najmanje 15 godina.  

  • Haha 1
Link to comment

Medvedev,Zverev,Cicipas ,Thiem, plus ovi mladji, kanadjanin i spanac , svi mi izgledaju kao igraci koji ce osvajati grend slemove u buducnosti , mozda i Berrettini ,  bice tu dosta podele plena , tesko da ce  neko iz te generacije  da dobaci do 20 osvojenih slemova  a  ako dobace to nece biti u dogledno vreme.

Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

To je još uvek 40 u igri 😁

Inače te priče oko 🐐 su uvek teške. Pre ove trojice za mene je uvek Borg ispred Samprasa. Ali su mnogi ipak bili za Amerikanca jer je imao dve GS titule više.

Pa Borgara se povukao sa 26 tako da ima tu nekog osnova...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Ma jeste klinac, meni sve to deluje vestacki, da je igrao protiv Nadala,Federaili Mareja  imao bi isti tretamn  kao i  pre ovog finala.

 

verovatno bi u tom slučaju navijali protiv njega ali mislim da se nakon ove godine polako lome i najtvrdokorniji. pobeda protiv nadala na rg, 3 gs u 34. godini ... i najčudnije, mislim da je porazom i plakanjem na kraju, kupio apsolutno sve.

saznaćemo vrlo brzo. na finalnom mastersu. ako ne odustane, što me ne bi iznenadilo.

Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

Zasluzili su oziji da im priredi 21 tamo, rln

Kako se ponašaju prema njemu najmanje su  zaslužili 

 

5 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Osecam se od jutros kao da me je neko tukao. Bas mi je krivo :(

Meni je bio mnogo gori antiklimaks na OI,tada je posle toga bio baš sjeban što nas dodatno ubedači 

 

 

Od nadolazeće generacije,čak i da neko poobara sve rekorde ,a naravno da neće,ne može nikada biti goat jer je u najboljim godinama 

redovno gubio od velike trojke koja je daleko od vrhunca.

Godine će morati da prođu kako bi stali na crtu jednom Mareju 

 

 

Link to comment

kakva bokčina harms, ču mene harms, medvedev. 

 

bogotac. 

:ziga:

 

i ceo njegov box juče spram celog pozerskog stadiona koji se sjatio da objavi stori sa history is being made događaja. 

 

riba koja se nije nešto ni radovala, više je brinula da je nešto ovaj ne blamira. onaj homeless trener i još dvoje nekih ljudi. 

:rolf:

 

i kao nije ništa kupio ženi za rođendan. 

 

a kad je đovaku sterao da je goat, a upravo ga počistio ko paučinu s terase. 

 

phahahahahahaha! 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel neko slušao ovu dvojicu na YT Višković i ovaj drugi?
Na šta je to ličilo?







... Shiit has hit the fan
 

Ja ih slusao sve vreme. Bilo dobro. Mutirao sam pesikana i syncovao ih sa prenosom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...