Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

 

11 hours ago, tsva said:

Sam protiv citavog sveta. navikao je Novak ali ovakav pritisak nije imao nikada.

 

Imao je protiv Feda na onom RG kada je trebao da obori rekod po nizu pobeda. Svaki sledeći rekord i svaki sledeći pritisak je najgori u tom momentu. Po meni, lakše mu je da se bori za 21 nego za 20. Mislim da mu je lakše kada zna da je već isti kao oni, da nije "lošiji", i da oni nemaju "više". Grand Slam jeste dodatni pritisak ali msm da je imao sličnih momenata u karijeri i da se ovaj neće ništa preterano izdvojiti. 

Sranje je što se radi o New Yorku, sreća je da Federer ne igra, ono finale nikad neću zaboraviti kada su se na tribinama ponašali kao najgora stoka ikada. Sećam se da sam u 04 ujutru kada se meč završio urlao da me ceo trg čuo. Odlepio sam bio. Navijaće protiv njega verovatno, ali onako neće sigurno.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

 

 

Imao je protiv Feda na onom RG kada je trebao da obori rekod po nizu pobeda. Svaki sledeći rekord i svaki sledeći pritisak je najgori u tom momentu. Po meni, lakše mu je da se bori za 21 nego za 20. Mislim da mu je lakše kada zna da je već isti kao oni, da nije "lošiji", i da oni nemaju "više". Grand Slam jeste dodatni pritisak ali msm da je imao sličnih momenata u karijeri i da se ovaj neće ništa preterano izdvojiti. 

Sranje je što se radi o New Yorku, sreća je da Federer ne igra, ono finale nikad neću zaboraviti kada su se na tribinama ponašali kao najgora stoka ikada. Sećam se da sam u 04 ujutru kada se meč završio urlao da me ceo trg čuo. Odlepio sam bio. Navijaće protiv njega verovatno, ali onako neće sigurno.

 

To je jedino finale koje nazalost nisam gledao uzivo

Link to comment
15 hours ago, Tsai said:

 

To je jedino finale koje nazalost nisam gledao uzivo

 

sva finala gledao uzivo. mislim da samo neka kataklizma moze da me spreci. tokom RG'20 sam bio u sobi za reanimaciju i izmoljakao nekako da mi dozvole koristenje telefona. 

  • +1 1
Link to comment

Ja gledao uglavnom sva, osim RG 2016 i RG 2021. Ono RG 2020 sam čak i gledao pomiren sa sudbinom, mada je onih 6-0 bilo stvarno razočaranje, ali ovogodišnje nisam mogao. Znao sam da je Cici u dobroj formi, i šljaka,jebem ti šljaku, reko' ne mogu da gledam. Video sam 2-0, čim sam video da je Novak uzeo brejk u trećem počeo sam da se ložim, svakih pola sata gledam lajvskor, ali jok, ni da pogledam. Žena morala da viče iz dnevne sobe kad je pobedio dok sam jaštraftao po kuhinji gledajući koje to još sudove nisam već oprao četiri puta. Jebem ti šljaku.

 

Onda sam vratio snimak i gledao sa uživancijom, kao ljudsko biće.

 

 

E da, pošto francuske gejčine nisu našle za shodno da okače Đoković-Nadal polufinale na youtube, na jednom ruskom torent sajtu rg football tačka net još uvek imate snimak sa komentatorima na engleskom (mislim da je Kurijer komentarisao). Skinuo tokom kišnih dana na odmoru, neverovatan meč kojeg sam, gledajući, shvatio da se ič ne sećam. U glavi mi je kao ostalo 3-4 akcije i hajlajta, naravno sam kraj, ali onaj drugi set, pa taj brejk u trećem, pa kambek u četvrtom, sve sam živo zaboravio. Skinite, vredi imati. Ili ako ima negde drugde onlajn ceo meč, recite.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...