Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Slab odziv za sada :(

Novak osvaja bronzu i vraća se u CG u ono mesto kod Bara. Pehar podiže Dončić!

 

Kod žena, voleo bih da osvoji Jelena.

Edited by Ras
Link to comment

Dobar, dobar naslov... poslednje vazno poglavlje, strma stepenica do raja na kozijem puticu do Olimpa (ako osvoji ostaje da ceka 1 baklju na vrhu)

 

Ako (mnogo verovatno) posle ne uzne AO a Nadal se tempira za RG bice sansa za Rodju na W da izjednaci i ajd jovo nanovo USO 22 :fantom:

Link to comment

Ako Kljako ovo uzme stvarno ce pomeriti granice sporta.

Nije da mracim ali previse je mogucih mina do titule, on sam je u kriticnoj formi prilicno mentalno iscedjen a na to jos i hejterska publika.

Kad bi nekim cudom dobio neki solidan put do polufinala i malo podrske publike bilo bi moguce.

Link to comment

Mislim da publika neće biti toliko protiv njega, barem ne kao ono finale npr protiv Federera kada sam odlepio od urlanja i stoke.

Ispao je Nole malo iz ritma, videćemo na šta će to da liči. Trebaju mu jako dva baš laka protivnika na početku, da se vrati u ritam, i takmičarsku formu. 

Neće biti čudo da ga neko pomete, no na 3 seta, biće to mnogo teže. 

 

Link to comment
Just now, mlatko said:

Jelena?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ma jok, pisala sa telefona i kada sam videla da fali slovo već nije moglo da se edituje. Trebalo je da piše ONDA.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...