Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

1 hour ago, aram said:

 

kapiram da Bajern ne pita za cenu... a prelazni rok je još 17 dana :fantom:

 

rekli su vec iz dortmunda da ako ne dodje ponuda od 150-160 miliona da nece biti prodat. bayern nikada nece platiti takvu cenu, pogotovo kada jos imaju lewandonwskog. sacekace oni kao i svi sledece leto da plate klauzulu od 75 miliona i to je to. 

Link to comment

24/24 golova u uisto toliko utakmica vs bvb za lewu.

dobra igra bajerna do primljenog gola,onda su se totalno pogubili. ima dobrih stvari kod ovog mladog trenera,mada je prilicno rano za neke jace analize.

mislim da ce tanka klupa i ove godine biti problem

Link to comment

Ovaj muceni Dortmund poslednjih par sezona isto kao ja na fm-u kad se smorim posle prve dve sezone: u 25 igraca mi je 5 onih starijih koji mi prirasli za srce, ostalih 20 sve wunderkindovi od po 150 PA a nadalje i svi od po 16-18 godina. Niti za prvi tim niti za pozajmicu. Od toga trenutka ne mogu da osvojim nista, samo zaradjujem pare na klincima i dovodim druge. Isto ko Dortmund.

 

Ozbiljno, opasnu ekipu imaju. Bolje receno, opasan potencijal ali trenerski slabo. Umesto da su planirali, kao sto jesu prodaju Sanchoa da te pare daju za recimo Nagelsmana ili nekog sa potencijalom istog. Posle Tuchela, sve sami mediokriteti a ekipe, barem na papiru sve jace i jace.

Link to comment
  • renne changed the title to Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...