Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

lewa odjavio bajern. nista mu ne zameram,hvala za sve care! 

toliso napusta klub kao slobodan igrac, gnabri ne zeli da potpise novi ugovor. prodace ga na leto verovatno

lagani raspad sistema, braco salihamidzic zna sta radi :D

Link to comment
23 hours ago, Strahan said:

lewa odjavio bajern. nista mu ne zameram,hvala za sve care! 

toliso napusta klub kao slobodan igrac, gnabri ne zeli da potpise novi ugovor. prodace ga na leto verovatno

lagani raspad sistema, braco salihamidzic zna sta radi :D

 

Gravenbek iz Ajaxa već završen, Manea najviše dovode u vezu sa Bajernom.

 

Sve se bojim da nećete biti lagano prvaci.

 

Link to comment

to je negde i moje misljenje ali dolaze mracna vremena sto ce se najbolje videti u ls. bice potrebno dugo vremena da se skocka dobar tim koji moze da napadne ls

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pozdrav drugari

Evo malo proslave iz Minhena sa desete uzastopne titule Bajerna.

 

20220515-125423-1.jpg

 

Dok se masa jos skupljala, nije bilo previse ljudi iako je dosta doslo iz svih krajeva Bavarske. Sto ce reci da su tacne one price da Bajern gubi kontakt sa Minhenom i da 1860 ima dosta jaku podrsku u gradu.

 

20220515-103739-1.jpg

 

Sto se tice naredne sezone u Prvoj saveznoj liZi Bundesrepublik Deutschland. Milsim da Bajern nece uzeti titulu. Bas je Oliver Kan pricao sa promotvnog spota istorije Bajerna da u njegove vreme kada se uzmu 3 vezane titule to je bilo neverovatno. Sada Bajern uzeo 10. Mislim da je na nivou drzave i Saveza donesena pdluka da se Bajern malo primiri a takva je nekako atmosfera i u gradu. Samo ne znam ko bi mogao da zameni Bajern.

 

Link to comment

Sto se tice moga Minhena 1860. Opet 4 mesto u 3. Saveznoj liZi Bundesrepublik Deutschland. To je dovoljno za Kup ali da su bili treci igrali bi baraza za zweitu umesto Kajzerslauterna a mogli su lagano ne do treceg vec drugog mesta. Ali iz nekog razloga svaki put kada pridju prva tri mesta naprave seriju losih rezultata. Malo cudno.

Sledece godine nam dolazi Drezden.

 

3ab4e9c.jpeg

 

Inace sezonske karte planule za par sati za utakmice 1860. Stadion je redovno pun i na dan utkamice je tesko naci kartu iako1860 igra trecu Saveznu ligu. Atmosfera na stadionu je sjajna, znacajno bolje nego li na Bajernu.

Ovo je sa mog dolaska u komisluk kod Rossa na poslednju utakmicu sezine protiv Borusije II Dortmund,

 

20220514-133909-1.jpg

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Kakav start 1860, kakva dominija. Ovo je ta godina, ide se u drugu ligu a onda je samo nebo granica kada ulete kao sponzori BMW, MAN, Puma i Siemens...cuvaje se Bavarsko plave cete...

 

 

Link to comment
  • renne changed the title to Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone

Ma ne, ovo što se Hamburgu dešava sezonama je klasična zona sumraka.

Svaka čast podršci iz Roštoka, ali nije to za poredjenje.

Samo da se ne naviknu na jebenu Cvajtu, deluje mi kao da je 10 godina HSV u Cvajti.

Link to comment

Pozdrav drugari sa zelenosumskog stadion u srcu Minhena, tacnije dela grada koji je stariji od samog Minhena. Ocekuje se utakmica prvog kola kupa izmedju 1860 i Pruske iz Dortmunda

 

20220729-195445.jpg

 

Mislim da Arena Ajnc prenosi u Zerbiji, pa poslusajte huk Minhena a sutra slusajte vangradsku Bavarsku protivu Lajpciga pa kazite ko je bolji

 

20220729-195340.jpg

 

Sekscig Muinhen....

Edited by pasha
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...