Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, Zlurad said:

 

Nisi se dovoljno obrukao danas pa hoces jos?

 

Navijač™ Sitija se bruka kačenjem navijača Junajteda koji se brukaju?

 

ah well

 Happy Adam Scott GIF by Sky

 

Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Niko ga nije pipnuo? Gledamo li isti snimak??

 

8 hours ago, copkillah said:

 

Dvaput namerno (0:06, 0.07), jednom nenamerno (0:13), neuspešan pokušaj uklizavanja što je i dalje napad (0:18)

 

Teško da kod bilo koje pitch invazije™ gde ti na teren uleće na hiljade pijanih dileja, možeš da očekuješ da neko neće bar okrznuti nekog igrača. Onda nemoj ni da dozvoljavaš takve egzibicije. Da je pao gol za 3:3, siguran sam da bi navijači na Enfildu imali jednu dostojanstvenu invaziju, Koudiju bi usput poželeli sretan nastavak karijere i više sreće sledeći put kad bude krao vreme. :rolleyes:

 

Po naslovu "SHOCKING" očekivao sam da je Olsena neko premlatio na terenu, on se provukao sa 2 maženja po glavi i neuspelim klizećim™. Samo da Kopi još proveri da li je bilo otvorenim đonom 😀. Kapiram, assault je svako spuštanje ruke na igrača, ali ako dozvoliš masovnu invaziju, ne znam šta drugo možeš da očekuješ. I siguran sam da su neki olseni™ prošli znatno gore u nižim ligama, pa se o tome nije pisalo jer nije falilo Liverpulu 2 boda.

 

 

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Teško da kod bilo koje pitch invazije™ gde ti na teren uleće na hiljade pijanih dileja, možeš da očekuješ da neko neće bar okrznuti nekog igrača. Onda nemoj ni da dozvoljavaš takve egzibicije. Da je pao gol za 3:3, siguran sam da bi navijači na Enfildu imali jednu dostojanstvenu invaziju, Koudiju bi usput poželeli sretan nastavak karijere i više sreće sledeći put kad bude krao vreme. :rolleyes:

 

Po naslovu "SHOCKING" očekivao sam da je Olsena neko premlatio na terenu, on se provukao sa 2 maženja po glavi i neuspelim klizećim™. Samo da Kopi još proveri da li je bilo otvorenim đonom 😀. Kapiram, assault je svako spuštanje ruke na igrača, ali ako dozvoliš masovnu invaziju, ne znam šta drugo možeš da očekuješ. I siguran sam da su neki olseni™ prošli znatno gore u nižim ligama, pa se o tome nije pisalo jer nije falilo Liverpulu 2 boda.

 

 

 

Neću da se bavim tvojim razlozima ili potrebama za ovolikim učitavanjima na temu Liverpula, neka to ostane tvoja stvar, ali ja sam ti samo izneo činjenice kao odgovor na tvoju konstataciju da ga niko nije ni pipnuo. Onaj prvi sucker punch u potiljak svakako nije bio "maženje po glavi", osim ako se nisi nadobijao istih u životu pa si oguglao :D

 

A shocking piše u tvitu u kome ti nisi prepoznao prilično očiglednu zajebanciju lika koji poziva™ da se Sitiju oduzmu dva boda. 

 

Takođe si propustio da primetiš problem da je ovo već treće ili četvrto utrčavanje na teren u poslednjih nedelju gde su igrači ili treneri napadnuti. Ne znam da li razumeš da je teren mesto gde bi igrači morali da budu nedodirljivi i zaštićeni, tako da ja ono tvoje "nosila je kratku suknju" opravdavanje, zaista ne mogu da prihvatim.

 

I da dodam, ako pogledaš malo bolje, niko ovde nije dao vrednosni sud o utrčavanju i napadu (osim ako, nadam se, nisi ozbiljno shvatio Uinijev "Minus dva poena za gospodina!" post, onda ne mogu da ti pomognem), već je samo podeljen video sa najvažnije utakmice ove sezone (hej, to se radi na ovoj temi, a to sme da uradi i navijač Liverpula, izvini!).

Dakle, tema nije bio Liverpul ni zamišljeno utrčavanje celog Enfilda na teren, to su samo neke tvoje projekcije i fantazije. 

Edited by copkillah
Link to comment

Pisalo je shocking i u naslovu Sky članka koji je volšebno obrisan dok ovo pišemo. :D

 

27 minutes ago, copkillah said:

Ne znam da li razumeš da je teren mesto gde bi igrači morali da budu nedodirljivi i zaštićeni

 

Upravo iz ovog razloga ne treba dozvoliti uletanje navijača na teren. Mnogo bolja opcija nego pustiti hiljadu pijanih i očekivati ne znam kakvu racionalnost od njih.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pisalo je shocking i u naslovu Sky članka koji je volšebno obrisan dok ovo pišemo. :D

 

 

Upravo iz ovog razloga ne treba dozvoliti uletanje navijača na teren. Mnogo bolja opcija nego pustiti hiljadu pijanih i očekivati ne znam kakvu racionalnost od njih.

 

Mislim da su obrisali i tvitove gde ima snimak Nevila kako napušava navijače Sitija zbog napada na golmana.

 

Što se tiče ovog drugog, slažem se, iako verujem da svi volimo da gledamo takve scene i gledali smo ih onoliko puta bez bilo kakvih incidenata sa gostujućom ekipom. Naravno, ne možeš da predvidiš kada će tako nešto da se desi, a isto tako ne možeš baš tako lako da sprečiš utrčavanje celog stadiona. Kada je već tako, onda je neko rešenje doživotna zabrana ulaska na stadion i zatvorska kazna koja je nesrazmerno duga prekršaju (složićemo se da ni onaj sucker punch nije bio težak fizički napad - iako je udarac u potiljak opasna stvar - ali recimo godina-dve godine zatvora bi bilo adekvatno za ubuduće). 

 

Mislim problem je što mi se čini i da je sve postalo nekako toksičnije nego ranije, da je netrepeljivost među ljudima sve veća, a to se jako dobro odražava na navijanje. Bantera je uvek bilo, mržnje je uvek bilo i to je potpuno okej, ali mi je suludo da recimo navijači Čelsija i pogotovo Junajteda SLAVE trijumf Sitija. Potpuno bi mi prirodno bilo da su u fazonu "neka crknu i jedni i drugi" ili da se npr raduju eventualnoj pobedi Reala u Parizu za koji dan, ali to da se RADUJU tituli Sitija je boleština i pokazatelj da se malo skrenulo u pogrešnu stranu.

 

Link to comment
16 hours ago, gone fishing said:

šteta za bazendžije koji sa najboljim trenerom a i timom u zadnjih 30 godina imaju samo 1 titulu

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Bila je ujadnačenija liga u vreme Fergija...

 

Dugo je to vreme. Nekad jeste bila ujednačenija, a nekad su komotno bežali od svih pratilaca dvocifrenom razlikom.

 

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dugo je to vreme. Nekad jeste bila ujednačenija, a nekad su komotno bežali od svih pratilaca dvocifrenom razlikom.

 

 

Finansijski o ujednačenosti možeš da pričaš od dolaska Abramoviča, kada su prvi put imali konkurenciju i na tom polju. Fergi je sjajno koristio svoje znanje i finansijsku snagu za dominaciju, ali sada su stvari prosto na drugačijem, tj višem nivou, promenio se standard. Konkurencija ti je sada veća i jača i to je osnovna razlika. Ne bi Siti bio ovoliko jak da nema Liverpula koji ih gura sve vreme da moraju da budu toliko jaki da bi osvojili titulu. 

 

 

Link to comment

Jedna od stvari zbog kojih volim PL je što je šampionat regularan do kraja. Wolvesi i Villa ginu da pokvare račune Sitiju i Liverpool-u. Njuka igra pošteno i izbacuje Burnley. CP i Brighton igraju pošteno i zajebu United i WH respektivno.  Norič i Everton....pa....verujem da su i oni igrali maximalno i pokušali da zajebu Tot i Ars, ali ne umeju bolje od prikazanog,

A ne ko u nekim šampionatima  gde drugoplasirana ekipa pobedi 12 poslednjih i pri tom ne smanji rastojanje za prvoplasiranom ni za jedan jedini bod. 

  • +1 5
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...