Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Ruksama fuksama :D, koji se odricu najboljeg trenera na svetu. Sad ako ih nije sramota, da ne dodje Poketino.

 

Koga su se odrekli, Pelegrinija? :unsure:

 

Sad sam prebacio da vidim malo galagerovštinu proslave i sečenje mreže, vidim neki City transparent "Not in my lifetime" sa isečenim trofejom LŠ sa slike. Kakvi su to disidenti, o čemu se radi?

Link to comment

SMRT SVIMA, MRZIM FUDBAL

Ludnica. Svaka čast Sitiju na tituli, we go again sledeće, nadam se ovaj put malo uspešnije.

Kakva sezona :hail:

  • +1 1
Link to comment

I Dzoni Mar se raduje na tribinama, mogu i ja. Mislim zasluzeno City.

 

Zadovoljan sam Celzijevom sezonom, gotivno sto na Stamfordu navijaju za City.

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Ruksama fuksama :D, koji se odricu najboljeg trenera na svetu. Sad ako ih nije sramota, da ne dodje Poketino.

 

najuspešniji jinx u istoriji foruma...a šeik ako me se seti seti :fantom:

 

naravno da ako meč za titulu gubiš 2:0 15 minuta pred kraj na klupi želiš samo jednog čoveka 

Link to comment
On 13.8.2021. at 23:41, Mercuzzio said:

Brentford emoji3590.png
Još malo da se Toney i Mbuena naviknu na ozbiljniji nivo takmičenja i lagano opstaju u ligi

10b9dd5f67d20018f347433af7c163ab.jpg

Sent from my moto g(9) power using Tapatalk
 

 

 

Nisam loše gađao na početku sezone. Pogodio top 4, samo pogrešno stavio Totenhem i Liverpul. Pogodio 2 od 3 timova koji ispadaju.

Ja zadovoljan

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

najuspešniji jinx u istoriji foruma...a šeik ako me se seti seti :fantom:

 

naravno da ako meč za titulu gubiš 2:0 15 minuta pred kraj na klupi želiš samo jednog čoveka 

Nice try :lolol: bolje cuti i uzivaj.

Link to comment

čestitke ruxi na tituli, a  i pepari na jubilarnoj 10 tituli šampiona, pa da preko leta uigra halanda i konačno uzme i lš

- šteta za bazendžije koji sa najboljim trenerom a i timom u zadnjih 30 godina imaju samo 1 titulu

Link to comment

"Koreja ima najboljeg strelca u PL i to je neverovatno" 

 

Lončarević je fasciniran kad nagrada ode nekom van fudbalskih giganata Gabona i Egipta

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Lončarević je fasciniran kad nagrada ode nekom van fudbalskih giganata Gabona i Egipta

 

A Gojko skida mikrofon da kaže da je uvek navijao protiv Guardiole (i uvek će, i uvek će)

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...