Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

29 minutes ago, Weenie Pooh said:

Izgubiš 2-0 od Tyneside Recreativo, a ovamo ti je kriv Flop što nije uspeo da dobije Tottenham :yawn2:

 

Nemoj da ga diras na godisnjicu kad smo jedva uspeli da udjemo u u LS.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

 

Nemoj da ga diras na godisnjicu kad smo jedva uspeli da udjemo u u LS.

 

 

U stvari je na kraju razlika bila 4  boda i dva boda manje ovde možda ništa ne bi značila...

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, radisa said:

U stvari je na kraju razlika bila 4  boda i dva boda manje ovde možda ništa ne bi značila...

 

to i ja kažem, ali nema cenu koliko je to podiglo ekipu

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Utego Arteta!

Sa ovim klincima i sredinom koju ti drže Xhaka i El Neni bilo je pravo čudo što smo uopšte u priči za LS.

 

Sledeće godine će biti još teže, povampiren Hag, Konte ako ostane iskukace još pojačanja, Newcastle uleće, biće show.

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Sa ovim klincima i sredinom koju ti drže Xhaka i El Neni bilo je pravo čudo što smo uopšte u priči za LS.

 

Sledeće godine će biti još teže, povampiren Hag, Konte ako ostane iskukace još pojačanja, Newcastle uleće, biće show.

 

Konteova pojačanja ovog leta biće Romero i Kuluševski za koje Tott treba da iskešira 80 meleona. Uspe li da izvuče još jednog igrača od Levija da peva. 

Link to comment
41 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam koliko su totenhemdžije zadovoljne Romerom, meni se čini kao popriličan promašaj

 

Eno Jamie Carragher ga sinoć proglasi najboljom kupovinom sezone :wacko:

 

Inače jutros je bila vest da Tott planira da otkupi i njega i Kuluša ovo leto, tako da definitivno su zadovoljni. U poredjenju sa Dierom, Sanchezom i Rodonom on im dodjeo kao Nesta lično nazad. 

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

 

Konteova pojačanja ovog leta biće Romero i Kuluševski za koje Tott treba da iskešira 80 meleona. Uspe li da izvuče još jednog igrača od Levija da peva. 

Biće para, da li od Kejna ili za Kejna i Kontea.

 

Škrtac ne sme sad mnogo da se zajebava posle one prevare od spiritusa

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...