Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

Da li se meni čini ili je Griliš neposredno pred penal napravio faul koji je ignorisan?

 

 

Ne čini ti se. Čist faul nad Coufalom sekund pre situacije koja je naknadno dosuđena kao penal.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ne čini ti se. Čist faul nad Coufalom sekund pre situacije koja je naknadno dosuđena kao penal.

 

Ah ko bi rekao da će tako bitan detalj da se previdi pri gledanju VAR-a :lol:

 

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Ah ko bi rekao da će tako bitan detalj da se previdi pri gledanju VAR-a :lol:

 

 

 

Znaš kako ide ono pravilo..."Nikad ne pripisuj zloj nameri nešto što može da se objasni glupošću ili neznanjem"...e pa tako treba posmatrati suđenje u PL. :wacko:

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Baš nije fer Pep što nam daje šansu. U utorak nam ionako igra druga postava, moze da se resi titula vec tad.

 

i to najkvarnije moguće nam ostavlja priliku da može da se ispriča priča da je Džerard ipak doneo titulu u PL Liverpulu :dry:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

 

Znaš kako ide ono pravilo..."Nikad ne pripisuj zloj nameri nešto što može da se objasni glupošću ili neznanjem"...e pa tako treba posmatrati suđenje u PL. :wacko:

 

pa znam, znaš već kako karakterišem sudije u PL, iako se moralne vertikale bune zbog tog prigodnog nadimka :D

 

ali fora je što sa velikom sigurnošću možeš da pretpostaviš na koji način će da pogreše u ovakvim situacijama

Link to comment
2 minutes ago, Mercuzzio said:

Kako se piše ovde rekao bi čovek da je VAR unakazio Liverpul ove sezone, kad ono...

 

image.png.0a4144de787ca65eda4c8c8bd0399b63.png

 

da mi je znati zašto ti i još neki, da ih ne imenujem sada, u svemu što se napiše vidite Liverpul? :unsure:

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...