Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, dragance said:

Kako će Real da ove odvali od života u finalu, kuku.

 

Tragičan pad forme u samom finišu sezone.

 

Igrom slučaja, poklapa se sa Klopovim forsiranjem Manea na poziciju #9. Jeste on dao svoje golove, ali ne utiče na igru kao što to rade Firmino ili Jota na istoj poziciji - krila su prinuđena da besomučno soliraju, bekovi se sve više oslanjaju na centaršut... izostaje organizacije sa CF :sad:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Jesi gledao od početka? 

 

Početak je bio isključivo zahvaljujući pogubljenom Čalobi na kog je kidisao Diaz, a i to bez rezultata. 

 

Evo ga Kante, piši propalo.

Link to comment
18 minutes ago, radisa said:

Ta definicija pasivnog ofsajda koja sad postojin baš nije dobra...

 

Ma ja bezveze kažem pasivni ofsajd, ali ono nije moglo ni pod razno da se svira.

 

To što su Liverpulovi igrači lenji pa neće da istrče jer cene da je Mount ostao u ofsajdu, to ne znači da Pulišić ne sme da istrči sam na svoje dodavanje. 

 

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:


Jesi gledao od početka? 

Jesam, ali ovo što igraju nakon onih uvodnih 20 minuta je loše. Sreća njihova što Lukakua boli kurac da igra, a Pukišić se ispromasivao. 

Link to comment
Just now, kipo said:

Ovo mi djeluje kao zajeban start

 


Na Džejsu malopre slično startovao Henderson u Čelskijevih 16. Ovde je samo Tiago pao upečatljivije.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Na Džejsu malopre slično startovao Henderson u Čelskijevih 16.

 

Milner, ali isti kurac.

 

Užas od utakmice, toliko grešaka na obe strane, toliko nekažnjenih faulova.

 

Ja se i dalje zalažem da produžeci budu opcioni - po isteku devedesetog, sudija pita trenere "Jel' oćete odmah penale?" pa ako se obojica slože...

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...