Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

15 hours ago, 189- said:

tu su ljudi branili kloppa kada se bunio na vetar, travu, kisu, sneg, loptu...tako da nema vajde o bilo cemu kritikovati nemca. sto je najsmesnije isti ti koji ga brane pljuvali mourinha zbog iste stvari

 

ti i pojedini navijači mančesterskih klubova biste mogli na neki intenzivni kurs čitanja sa razumevanjem, bukvalno nema šanse da bilo šta napisano protumačite drugačije od onoga što ste unapred umislili da piše

 

spreman sam i da platim koliko god treba, kontam da umeš da pišeš okej kada isključiš taj netrepeljivost mod

 

  • Hvala 1
Link to comment

perisic se spominje kao zamena za alonsa. kounde je isto kao dogovoren.

 

juce je bila prica o koulibalyju. definitivno dolaze bar dva stopera. trebace jos i dva beka, midfilder i mozda napadac/krilo ako bude odlazaka.

Link to comment
40 minutes ago, 189- said:

*saudijske arabije. u tome je stos ;D

 

ja sam prvo pročitao da će im dresovi biti zeleni, što ima neku istorijsku osnovu

 

ali ovo... :lol:

 

Link to comment
41 minutes ago, copkillah said:

 

ja sam prvo pročitao da će im dresovi biti zeleni, što ima neku istorijsku osnovu

 

ali ovo... :lol:

 

 

ja nisam jos ni cuo za ovog proizvodjaca.

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

 

ja nisam jos ni cuo za ovog proizvodjaca.

 

osnovala ga braća iz Liverpula... sedište u Mančesteru :D

 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, 189- said:

 

ja nisam jos ni cuo za ovog proizvodjaca.

 

Kako nisi, pa sponzor su Njuki od početka sezone. I Vulvsima, Rendžersu.

 

A sporadično i neki selebriti fura majice, poput Geri Nevila

Link to comment

Kako misle da im beli dresovi budu rezerva crno-belima? :unsure: Šta će kad naiđu na neki crno-beli tim, da obuku treću garnituru?

 

Zelenilo svakako pozdravljam, bismillah.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Samo im daj ideje...

 

Najbolje je da napadaju isključivo s desne na lijevu stranu, kao arapsko pismo. Na poluvremenu ostane Dubravka na golu na kojem je branio i za nastavak.

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Najbolje je da napadaju isključivo s desne na lijevu stranu, kao arapsko pismo. Na poluvremenu ostane Dubravka na golu na kojem je branio i za nastavak.

 

I da se odloži drugo poluvreme 15 minuta, da bude vremena za Maghrib, svi zajedno na čelu sa Edi Ibn Howeom.

 

  • +1 1
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...