Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

12 minutes ago, Zlurad said:

DJone, Klop nikad nije rekao da je Konte los trener nego da on nikad ne bi mogao da igra kako Spursi igraju. Pre Vile se skoro pa izvinio i rekao da su ga ponele emocije i da je dao izjavu skoro kao navijač i da to ne sme da radi i da Konte radi odlican posao sa Spursima. Nemoj si toliko klikbajt.

(Idi leči se tamo, jebes klopa)


Pa što se onda izvinjavao? :ajde:
 

Kakav klikbajt, slušao sam izjave posle meča, nemoj i tebe da nose emocije. 

Link to comment

Pa što se onda izvinjavao? :ajde:
 
Kakav klikbajt, slušao sam izjave posle meča, nemoj i tebe da nose emocije. 
Pogledaj njegove izjave pre utakmice s vilom, poruckao je sve sto je rekao. Ne nose me emocije, ja sam se odavno pomirio sa "next season is our season.". Jbg, svako može da popizdi kad se ekipa nabije u 12 metara, nije ni Klop mašina.

A ovo večeras, Arsenal je pobedio sam sebe, Konte se tu nista nije pitao niti menjao. Prvo su krnuli kao da im treba pobeda da 100% osiguraju LS, zato i pitao arlea dal im nereseno igra jer mi aplikacija sve vreme izbacuje da imaju još dve tekme, uključujući ovu (dve ukupno). Arsenal sam sebe pobedio.
Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

Pogledaj njegove izjave pre utakmice s vilom, poruckao je sve sto je rekao. Ne nose me emocije, ja sam se odavno pomirio sa "next season is our season.". Jbg, svako može da popizdi kad se ekipa nabije u 12 metara, nije ni Klop mašina.

A ovo večeras, Arsenal je pobedio sam sebe, Konte se tu nista nije pitao niti menjao. Prvo su krnuli kao da im treba pobeda da 100% osiguraju LS, zato i pitao arlea dal im nereseno igra jer mi aplikacija sve vreme izbacuje da imaju još dve tekme, uključujući ovu (dve ukupno). Arsenal sam sebe pobedio.


Kao i u decembru kad ste ih razbili 2:2. Visili ste za 2 zicera Dele Alija. 
 

Drugi pasus tek zakiva - navijač Livea ne umanjuje Konteovo trenersko umeće  (što je bukvalno radio trener Livea pre par dana) ali ipak im je večeras Arteta poklonio pobedu :isuse:

Link to comment

Arsenal presisao večeras.

Sudija je možda mogao da spasi Arsenal da je dao Holdingu žuti za ono šutiranje Sona ali kad nije ovaj nastavio da divlja i jbg...

 

Cjenim da Totenhemu za 40 sati protiv Brnlija, od koga je Conte već jednom izgubio ove sezone, sledi opraštanje od 4. mesta.

Teško će se oporaviti tako brzo za makljanje sa Tarkovskim i kompanijom.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:


Kao i u decembru kad ste ih razbili 2:2. Visili ste za 2 zicera Dele Alija. 
 

Drugi pasus tek zakiva - navijač Livea ne umanjuje Konteovo trenersko umeće  (što je bukvalno radio trener Livea pre par dana) ali ipak im je večeras Arteta poklonio pobedu :isuse:

 

Kad sam ja rekao da je Konte los trener? Rekao sam da se Konte nista nije pitao veceras jer je njegov game plan bio isti kao i svaki put kad su igrali protivu "jacih" ekipa. Nabijes se nazad i cekas kontre. Arteta je kriv jer nije smirio igrace (samo holding je mogao da popase zuti posle 2 minuta plus jos par startova ostalih igraca), jer je bukvalno isao Konteu na ruku - igrao presing protiv ekipe koja je protivu Sitija i Poola pokazala da zna da razbije presing, i da ako ako znas protiv kog igras poslednje dve tekme i znas da mozes da pobedis pa jebemumisa ne napadas kao lud i ne rizikujes ovoliko kao Arteta veceras. Ova utakmica je bukvalno precrtana tekma Pool-a i Chelskija (jbga, mozda je los primer ali uvek kad se ovako nesto desi se setim agonije mog dranja prema televizoru "igraj na X"). Znas da ti X zavrsava 80% posla al ne. Moras da krnes i da napadas iako znas da ti je protivnik utreniran da radi kontre kao veceras Spursi ili tada Chelzi. Zato da. Ovo veceras nije Konteova pobeda nego Artetina greska kao sto klizanje Stivija nije pobeda Murinja nego greska BRodzersa.

Link to comment

@Zlurad

 

Ne vredi, džabe se vadiš, čovek je rešio da odbrani 1 Tottenham od tvojih i Klopovih brutalnih napada po svaku cenu :D 

 

(U pitanju je naravno "Lads, it's Spurs" Tottenham sa kojim se navijači MUFC uopšte ne sprdaju još od Fergusonovih dana.)

Link to comment

Tragična postavka i ideja Artete sa Holdingom kao nekim bulijem koji prati Sona po terenu i odvaljuje ga od batina. Jedan od većih trenerskih fejlova u poslednje vreme. Pa Bonuči i Kjelini bi se namučili u toj ulozi i da se izvuku bez kartona, a kamoli ovaj naš kukavac sa presađenom kosom. Neverovatno koliko smo derbija pukli samo na idiotizam.

  • +1 2
Link to comment

tu su ljudi branili kloppa kada se bunio na vetar, travu, kisu, sneg, loptu...tako da nema vajde o bilo cemu kritikovati nemca. sto je najsmesnije isti ti koji ga brane pljuvali mourinha zbog iste stvari

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

@Zlurad

 

Ne vredi, džabe se vadiš, čovek je rešio da odbrani 1 Tottenham od tvojih i Klopovih brutalnih napada po svaku cenu :D 

 

(U pitanju je naravno "Lads, it's Spurs" Tottenham sa kojim se navijači MUFC uopšte ne sprdaju još od Fergusonovih dana.)


Al kad bi bar jednom, pokušao, da izuzmeš UTD iz priče u kojoj ga niko ne pominje?!? 

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Al kad bi bar jednom, pokušao, da izuzmeš UTD iz priče u kojoj ga niko ne pominje?!? 

 

Kako misliš da ekstrakujem UTD™ iz tebe kad te znam samo kao simpatizera tog kluba?

 

Žao mi je, ali sve što pišeš na premijerligaškoj temi biće svrstano pod stavku "sektaši". Tu pomoći nema dok se ne budeš deklarisao drugačije.

 

Zato ti se čini da ljudi stalno pominju MUFC - zato što sa tobom ljudi pričaju isključivo u tom kontekstu, isto kao što pričaju sa mnom, copijem, i drugima u kontekstu LFC.

 

Raspravljamo mi i nesektaška pitanja, veruj mi. Samo ne sa tobom.

 

  • +1 1
Link to comment

Nije valjda da su iz Arsenala toliko ludi da pazare Arthura iz Juventusa. Klasicna malokrvna lenstina sa oreolom naslednika Cavija.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kako misliš da ekstrakujem UTD™ iz tebe kad te znam samo kao simpatizera tog kluba?

 

Žao mi je, ali sve što pišeš na premijerligaškoj temi biće svrstano pod stavku "sektaši". Tu pomoći nema dok se ne budeš deklarisao drugačije.

 

Zato ti se čini da ljudi stalno pominju MUFC - zato što sa tobom ljudi pričaju isključivo u tom kontekstu, isto kao što pričaju sa mnom, copijem, i drugima u kontekstu LFC.

 

Raspravljamo mi i nesektaška pitanja, veruj mi. Samo ne sa tobom.

 


Ja: “dobar dan Vini” 

 

Vini: “nemoj ti meni dobar dan, a što je ManUTD dobio penal” 

  • Haha 1
Link to comment

Nekom je ovde dan dobar, a neko se još seća kako je Berbatov pao kao pičkica onomad, a sam inicirao kontakt sa Agerom!!!! :mad:

Link to comment

Arteta u Specijalnom modu..

 

"If I say what I think I am suspended for six months," said Arteta when asked about the officiating.

"I don't know how to lie so I prefer not to say what I think. I cannot say what I think.

"I am not unhappy with my players. I am proud of my players. I want the referee to come in front of the camera and explain his decisions. It's a shame because such a beautiful game was destroyed.

  • +1 1
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...