Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Kontinuirano fejlovanje, nisi mogao bolje reči da izabereš da opišeš Pepa u Evropi :happy:

 

Možda jedino "brukanje" bolje zvuči nego "fejlovanje".

 

Inače:

 

 

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

to znači da bi klop bio paklen direktor fudbala, ali i da je velika šteta što ovu ekipu koju je sklopio ne prepusti sad nekom ko bi malo ozbiljnije konkurisao pepu 

 

Pošto je Klopp bio direktor fudbala u Liverpulu, a ne Edwards :isuse:

 

Kako si se raspištoljio brate Ruksi, firing on all cylinders, ne znam da li te je pritiska više oslobodila pobeda Reala u produžetku ili osvojen bod Spursa na Anfieldu.

  • Haha 1
Link to comment

ja sam hteo da izadjem u susret klopu i pripišem mu zasluge za makar nešto, ali ajde ako insistiraš 

 

ništa da ne dužimo mnogo, ostaje ponuda da mi pulđani kažu koga bi uzeli iz sitija za svoj prvi tim i umesto koga :sleep:

Link to comment

Evo, ja bih KDB uzeo umesto koga hoćeš, za bilo koji tim na svetu.

 

Walker može kao rezerva za Trenta, Gomez mi tu ne uliva previše poverenja.

 

Može i Foden umesto Minamina/Origija.

 

Ostalo ne mora, hvala na pitanju.

  • Haha 1
Link to comment

znači 1 igrač za prvi tim, što će reći da se slažeš da liverpul ima bolji tim i da pare očigledno nisu više glavni faktor

 

hvala na saradnji :)

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

znači 1 igrač za prvi tim, što će reći da se slažeš da liverpul ima bolji tim i da pare očigledno nisu više glavni faktor

 

hvala na saradnji :)

 

Mhm, osim što to zavisi koliko smo objektivni. 

 

Ne znam da li si imao takvo iskustvo ali kad dugo - kako to kažu u struci - "navijaš" za određeni tim, vežeš se emotivno za neke igrače. To je čak i kod tebe vidljivo u naznakama, recimo svojevremeno si bio uporan u tvrdnji da je Ederson najbolji brazilski golman.

 

Koliko bi ti uzeo iz tog neporecivo boljeg Liverpula, desetoricu startera? Svih jedanaest?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Koliko bi ti uzeo iz tog neporecivo boljeg Liverpula, desetoricu startera? Svih jedanaest?

 

alisona, vvd-a, trenta, fabinja, salaha, manea i diaza

 

7/11 :sad:

  • Hvala 1
Link to comment

Pa dobro, svi navedeni, osim Diaza, imaju iskustvo osvajanja LŠ, tačno ono šta nedostaje Sitiju. Sedmorica igrača svetske klase bi valjda bila dovoljna za to :unsure:

 

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Obojica smaraju za dve medalje. 

 

ne sporim, vreme mi je da odmorim sa pisanjem par dana

  • Hvala 2
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...