Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam da li je baš za ovaj topik, sad pročitao da je Balakov sin (18 godina) poginuo u nesreći na kvadu



Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Baš razmišljam, ratosiljamo se Lingardare, Bajia i Marsijala, i evo Mesija, verovatno bi bio i korisniji nego sva trojica zajedno...  :unsure:

 

 

 

 

 

montage-gfx-messi-manchester-united_1rxqxmozq962o1q1hpb9ty9qcg.jpg?t=-272766894&quality=60&w=1280

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Mislim da mi nismo zainteresovani jer se kod nas ne bi mogao uklopiti u koncepciju koju forsira Moyes. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

ne znam za to, ja sam ovde samo da se nasmijemo. ali ako ikako mogu da dam svoj doprinos da 1 copi danas razume ovaj komplikovani svet koji ga okružuje makar za nijansu bolje nego što je to bio slučaj juče, rad sam da pokušam!

 

mislim da to potežu kao argument da i pored najboljeg pr-a u svetu fudbala  švapski hipster nije izašao iz mučke borbe za top 4 dok nije uložio 300m miliona u već ozbiljan tim kojim je rukovodio. dalje bih iz toga zaključio da taj neko možda misli da je bavljenje novcima u modernom fudbala promašena rabota za histerike i one jadne prostodušne što misle da nam pep svima duguje dokazivanje u elcheu

 

u pravu si, nekad nasmeješ ppp narod, nekad rastužiš, ali takav je i život, nastavi samo, ja imam dovoljno kokica Bill Hader Popcorn GIF by Saturday Night Live

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Kakve šanse dajete Brentfordu za opstanak? Nisam ih mnogo (nikako) gledao prošle sezone, ali su igrali lep fudbal pre toga.

 

Jedno od interesantnijih pitanja ove sezone, zbog cele njihove priče, moneyball bla bla. Nadam se da će biti nešto kao Šefild Junajted po ulasku u PL: prijatno iznenađenje, iznad očekivanja. Nisam ispratio šta su radili ovog leta po pitanju pojačanja, ali želim im sve najbolje.

Link to comment

Pare su poodavno usrale fudbalsku igru i nikako da stane izuvanje iz cipela. Ocekivao sam posle pandemije da ce se cijene i plate vratiti na neku normalu, da ce liga biti izjednacenija i sve super. Lukaku prvo kategorican da ne mrda iz Intera, dva dana kasnije laprda kako zeli u Celsi zbog nedovrsenog posla, how yes no. Mesi napusta Barsu u kojoj je 20 god, sve dali jedno drugom i sad odlazi iskljucivo zbog para. Sutra ce Pogba otici iskljucivo zbog 50k sedmicno vise. Na sve to, Grilis napusta klub u kome je 20 god, Kejn ko poslednja pizda ne dolazi na treninge u klub u kome je 15+ god.. Tuga.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Pare su poodavno usrale fudbalsku igru i nikako da stane izuvanje iz cipela. Ocekivao sam posle pandemije da ce se cijene i plate vratiti na neku normalu, da ce liga biti izjednacenija i sve super. Lukaku prvo kategorican da ne mrda iz Intera, dva dana kasnije laprda kako zeli u Celsi zbog nedovrsenog posla, how yes no. Mesi napusta Barsu u kojoj je 20 god, sve dali jedno drugom i sad odlazi iskljucivo zbog para. Sutra ce Pogba otici iskljucivo zbog 50k sedmicno vise. Na sve to, Grilis napusta klub u kome je 20 god, Kejn ko poslednja pizda ne dolazi na treninge u klub u kome je 15+ god.. Tuga.

 

Rešenje je seleri kep u koji bi se računali i reklamni ugovori i angažmani od strane kompanija koje su sponzori kluba ili koje sarađuju sa klubom na bilo kakav način (eventualno ne računajući proizvođače dresova, mada bi i to moglo da bude komplikovano).

Link to comment

Lukaku je sjajan igrač, ali da Čelski ne može da iskoristi poziciju prvaka Evrope i Romanove milijarde i dovede Halanda, sa kojim je klempavi već saradjivao?!?! Žešći wtf

 

 

edip: Oh™ zaboravio sam na PSG :ph34r:

Edited by John Coltrane
Link to comment

nije 40 nego blize 100. riola trazi 40 miliona valjda, halandov cale isto dvocifren broj miliona, dortmund ispod 160 miliona eura nece ni da cuje. a i ugovor bi mu bio veci od lukakuovog.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...