Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Što da ne? U njegovim godinama nema smisla obavezivati se na neki duži ugovor. Nego lepo, odradi tezgu od mesec dana dok ga ne najure, pokupi otpremninu, i zdravo doviđenja.

  • +1 1
Link to comment

brt mogo je i nama junajted finansirati neko pojačanje, ako su već na humanitarnoj misiji da pojačaju pola evrope :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pa nema jos mnogo, zalihe su na isteku. Realno, ne treba Junajtedu na sredini niko do Freda, Skota, Pogbe, Bruna, Hanibala i naravno Rajsa :fantom:

 

Btw, Ruxine sta mislis o novoj, potencijalnoj akviziciji iz Juzne Amerike. Alvarez bese. Solidno djeluje, ali zar se ne plasite da ce biti Isus umjesto Isusa?

Link to comment

 

gotovo je to

 

ne znam čoveka, ali sviđa mi se na papiru. vrlo je sitijevski i pepovski da dok se drugi razbacuju halandima i mbapeovima mi zabodemo neku krađu za 20m i izdominiramo ih sve :fantom:

Link to comment
On 25.1.2022. at 16:22, John Coltrane said:


Leb ti jebem kao na streljanje da ga vode. 

 

Martial konstantno ima taj izraz lica, k'o jedan lik ovdje kod mene, ali taj radi na benzinskoj za minimalac. Uvijek žvače neku knedlu i kao da hoće da cijelom svijetu kaže kako je tugy plaky.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Martial konstantno ima taj izraz lica, k'o jedan lik ovdje kod mene, ali taj radi na benzinskoj za minimalac. Uvijek žvače neku knedlu i kao da hoće da cijelom svijetu kaže kako je tugy plaky.

 

U ovom konkretnom slučaju, momak još nije uspeo da se oporavi od prethodnih sedam godina, još uvek nije svestan da je konačno pobegao, makar privremeno :cry:

Link to comment
32 minutes ago, Jeremija said:

 

 

 

jel ja ovo dobro razumem da tražite £16.5m za petomesečnu pozajmicu igrača koji može da dođe za džabe za 6 meseci?

 

koliko je vama dobro :ajde:

  • +1 1
Link to comment

Samo 2.5 miliona za pozajmicu, ali hoće plus 12 premije ako Njuka ne ispadne iz Lige. Zajebavaju se.

 

(Preostala 2 miliona je valjda Lingardarina plata.)

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...