Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

Koliko li je Pep tek danas tužan, sklonite oštre predmete i kanapče od njega :(

 

 

to je makar bila daleka 2009. a pazi tek ovo :lolol:

 

When United signed Pogba for what was then a record transfer of £89 million two years ago, Klopp said: “Other clubs can go out and spend more money and collect top players, yes. But if you bring one player in for £100 million or whatever, and he gets injured, then it all goes through the chimney.”

The Reds boss, well known for his development of players at Borussia Dortmund, continued:

“Do I have to do it differently to that? Actually, I want to do it differently. I would even do it differently if I could spend that money. I want a special team spirit – I don’t feel it is necessary, I want it.

“The day that this is football, I’m not in a job anymore. Because the game is about playing together.”

However, having now spent £170 million this summer, including the world record £66 million for a goalkeeper... 

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

to je makar bila daleka 2009. a pazi tek ovo :lolol:

 

When United signed Pogba for what was then a record transfer of £89 million two years ago, Klopp said: “Other clubs can go out and spend more money and collect top players, yes. But if you bring one player in for £100 million or whatever, and he gets injured, then it all goes through the chimney.”

The Reds boss, well known for his development of players at Borussia Dortmund, continued:

“Do I have to do it differently to that? Actually, I want to do it differently. I would even do it differently if I could spend that money. I want a special team spirit – I don’t feel it is necessary, I want it.

“The day that this is football, I’m not in a job anymore. Because the game is about playing together.”

However, having now spent £170 million this summer, including the world record £66 million for a goalkeeper... 

 

znam ovo naravno, fudbalski laici često to kače po internetima kao argument za... nešto :lol:

 

Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

Liverpul igra prijateljsku u suludoj crveno-crno-beloj koalic kombinaciji :isuse: 

 

Nije mi jasno šta izigravaju, imajući u vidu da je Bolonja danas u čisto belim dresovima.

 

1LMqsIr.jpg

kombinacija gostujuce donje polovice sa gornjom domacom. vrv je doslo do neke zabune obzirom da im je gostujuca garnitura takodje gore bela pa je doslo do ovakve glupe improvizacije

Link to comment
23 minutes ago, copkillah said:

 

znam ovo naravno, fudbalski laici često to kače po internetima kao argument za... nešto :lol:

 

 

ne znam za to, ja sam ovde samo da se nasmijemo. ali ako ikako mogu da dam svoj doprinos da 1 copi danas razume ovaj komplikovani svet koji ga okružuje makar za nijansu bolje nego što je to bio slučaj juče, rad sam da pokušam!

 

mislim da to potežu kao argument da i pored najboljeg pr-a u svetu fudbala  švapski hipster nije izašao iz mučke borbe za top 4 dok nije uložio 300m miliona u već ozbiljan tim kojim je rukovodio. dalje bih iz toga zaključio da taj neko možda misli da je bavljenje novcima u modernom fudbala promašena rabota za histerike i one jadne prostodušne što misle da nam pep svima duguje dokazivanje u elcheu

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
7 minutes ago, cvrlle said:

@Weenie Pooh gledas preko nekog strima ili lfctv?

 

Ovo drugo, nije neka trening utakmica, Italijani bukvalno ništa ne igraju. Poklonili dva gola, a ovi naši™ se od tada ni ne trude. 

Link to comment

Danas baš i ne ali deluje OK na ovim pripremama, fizička sprema je tu... voljni momenat štaznam. Dodavanja rutinska, wijnaldumska, sve prvom do sebe. 

 

Pošto ni Henderson ni Thiago još nisu zdravi a Fabinho tek sad počinje pripreme, Keita može da se nada da će početi sezonu u startnoj postavi uz Milnera i... još nekoga. (Mali Eliott igra pripreme kao ACM i deluje živahno, ali sumnjam da će njega baciti u vatru protiv 1 Norwicha; a Ox je prekomandovan na poziciju lažne devetke, go figure.)

 

Evo highlights prve 60-minutne utakmice pa sam presudi. (Sad će da počnu još jednu, izgleda, sa skroz drugim postavama.)

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment

Videćemo koliko su spremni on i Firmino, tek su se pre neki dan vratili sa odmora.

 

Mada imajući u vidu da ni za Brazil nije gotovo ništa igrao preko leta...

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...