Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

sva tri ranga blizu popune. 

iz Premera fale @adasevic i @copkillah.

iz Broda fale: @Daddy Cool, @Spelinea@nusknvp 

iz Betona fale: @Garnirung i @porucnik vasic.

 

da nije neko od navedenih trenutno u banovini? ili otišao u međuvremenu s foruma?

 

odluka organizacinog komiteta je da oslobođeno mesto u Premeru ipak popunjava sledeći iz Broda.

1™ svetla tradicija koju nastavljamo da poštujemo.

 

kodovi za Premer i Brod su poslati.

ako neko nije dobio neka se javi momcima iz operative: @Behemoth i @Redoran.

 

obzirom da je Beton prilično izvestan dogovorićemo se ko pravi i šalje kod ostalima

 

------

 

Premer:

1. Bobi van kenobi - @ubibobi

2. Big Giant Heads - @Tolaa

3. EON - @adasevic

4. Sen Group - @cvrlle

5. Pokusni Kunici - @Gylfi Pleasure

6. leteci magarci - @levi

7. Jako do samog krajaTM - @copkillah

8. Buljarica Brothers - @Mercuzzio

9. Djubretari - @sabahudin

10. Queens Park Andjus - @Dziber

11. Petoletka - @Sam Spade

11. FC Ronin - @John Coltrane

12. Trotters Inc. - @Moća

13. Kloppopool - @Behemoth

14. Mean Machine - @Remi

15. FK Pastir - @Baba Ji

16. Buffon United - @de Sisti

17. FC Diables Rouges - @Random

18. Ultimo Spritzer Boys - @Hobbit slayer

19. Watermelons CF - @Mindaugas Žukauskas

20. Midsomer United - @San Epifanio

 

Brod:

1. Luzeri junajted - @Bogotac

2. Lezilebovich city - @Lezilebovich

3. OFK Poljanche - @Svarog

4. Argentina Utd - @ducca

5. Topolice UTD - @nick1986

6. rrr rrr - @189-

7. Pantelia Stars - @pantelia

8. FC Gorgonzole - @goofs

9. Pustinjske Lisice - @Azdaja

10. 25 maj - @Daddy Cool

11. Gemide Korona - @Redoran

12. United City MCFC - @cartman

13. Црвени ђаволи - @Подсемафорска 20

13. FC Vrezina Utd - @Kec u Nisu ljudi kec uNisu

14. kupovna pilad - @lazni

15.  The Beatles - @Spelinea

16. Sokolovici UTD - @Hudersfield

17. Cuvari Tradicije - @zoki

18. Squeaky Ducks - @banecare1

19. pfcjagodina - @nusknvp

20. Volem a numem utd - @keljans

 

Beton:

1. Lic - @Garnirung

2. Team EasyOn Condoms - @Bustin

3. Sumadijski Nistaci - @porucnik vasic

---

4. Cloves&Bay - @Jumanji

5. Flying Kiwis - @dragance

6. Researchers - @distro04

7. Šorani - @notenoughreasonsforclaire

8. (bez imena) ??? - @Ros

9. (bez imena) ??? - @WTID

10. FooBarTeam - @Velocipede

Link to comment

Ti se žališ na pravila od kraja prošle sezone, otkad se ispostavilo da neka od njih preseku u tvoju štetu. Do tad ti nisu smetala. Ako hoćeš da igraš, super, ali ispoštuj odluke i ljude koji se cimaju da naprave lige, šalju kodove i odgovaraju na pitanja. Primedbe i predlozi su OK, ali pošto je Svarog presekao na osnovu principa koji poštujemo već 10-ak godina, onda bez kenjkanja. Da je obrnuto pravilo i da si ostao u Brodu zbog takvog pravila, tebi bi i to bilo glupo i svejedno bi se žalio i tražio da se menja. Igra je u pitanju, nećeš ostati uskraćen za pare od tv prava zato što igraš u ovoj, a ne onoj ligi.
 

A pošto očigledno misliš da je bitnije nagraditi lošu sezonu 16. u Premeru neispadanjem nego dobru sezonu 5-6. u Brodu promocijom, onda je sigurno i lakše osvojiti 5. mesto u Brodu nego 15. u Premeru, tako da ti povratak u Premer sigurno neće biti težak.  

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Tolaa said:

Ti se žališ na pravila od kraja prošle sezone, otkad se ispostavilo da neka od njih preseku u tvoju štetu. Do tad ti nisu smetala. Ako hoćeš da igraš, super, ali ispoštuj odluke i ljude koji se cimaju da naprave lige, šalju kodove i odgovaraju na pitanja. Primedbe i predlozi su OK, ali pošto je Svarog presekao na osnovu principa koji poštujemo već 10-ak godina, onda bez kenjkanja. Da je obrnuto pravilo i da si ostao u Brodu zbog takvog pravila, tebi bi i to bilo glupo i svejedno bi se žalio i tražio da se menja. Igra je u pitanju, nećeš ostati uskraćen za pare od tv prava zato što igraš u ovoj, a ne onoj ligi.
 

A pošto očigledno misliš da je bitnije nagraditi lošu sezonu 16. u Premeru neispadanjem nego dobru sezonu 5-6. u Brodu promocijom, onda je sigurno i lakše osvojiti 5. mesto u Brodu nego 15. u Premeru, tako da ti povratak u Premer sigurno neće biti težak.  

Kao prvo,mnogi mogu da rade to sto i vi oko kodova i   pravljenja liga,nije nuklerana fizika.Drugo,nisam jedini koji je komentarisao pravila i nisam jedini kome su pojedina pravila nelogicna u najmanju ruku.

 

Za ovo "kenjkanje" i ovaj zadnji vickasti pasus,troskok.

Edited by Bogotac
Link to comment

Zaboravih jos oko zadnjeg pasusa,da,logicno je da recimo ja koji sam krenuo od betona, igrao 4 sezone da bi stigao do premera,i zavrsio kao 16 prosle sezone,nemam prednost,jer 6 iz broda,lige ispod ove,treba da je ima,vrlo uspesna sezona,moze tako i pola lige da se ugura gore ako jos neki odustanu.

 

Kako god,igram brod i to je to.

 

 

Edited by Bogotac
Link to comment

Koliko se sećam a to smo apsolvirali i prošle sezone , upravo si ti iz Broda ušao u Premer sa nekog devetog mesta kada je nekoliko premerligaša odustalo poput Spejda sada i to ti onomad nije smetalo. Mislim da te je Tolaa upravo suočila sa tom činjenicom ali ti se i dalje praviš blesav a uz to je i vređaš.

Edited by ubibobi
Link to comment
18 minutes ago, Bogotac said:

Zaboravih jos oko zadnjeg pasusa,da,logicno je da recimo ja koji sam krenuo od betona, igrao 4 sezone da bi stigao do premera,i zavrsio kao 16 prosle sezone,nemam prednost,jer 6 iz broda,lige ispod ove,treba da je ima,vrlo uspesna sezona,moze tako i pola lige da se ugura gore ako jos neki odustanu.

 

Kako god,igram brod i to je to.

 

 


Čak i kad bi se koristio taj princip (igraš 4 godine, dogurao iz Betona…), svakako bi San Epifanio, koji igra 10 godina, mnoge i u Premeru, bio u prednosti. Ali i pošto se ne koristi taj princip, nego onaj najlogičniji, da se gleda samo rezultat prethodne sezone, on je bio bolji. 72 boda u ligi naspram tvojih 48, 24 pobede naspram tvojih 16, 2257 klasik bodova naspram tvojih 2040. 

Link to comment
34 minutes ago, ubibobi said:

Koliko se sećam a to smo apsolvirali i prošle sezone , upravo si ti iz Broda ušao u Premer sa nekog devetog mesta kada je nekoliko premerligaša odustalo poput Spejda sada i to ti onomad nije smetalo. Mislim da te je Tolaa upravo suočila sa tom činjenicom ali ti se i dalje praviš blesav a uz to je i vređaš.

Nije mi smetalo,sad nadjoh  sta sam pisao,rekao sam kako god bude,posto su dvojica iz premera odustala.Nije poenta u ovim odustajanjima,nego ko ide gore ili ostaje u istoj ligi,3 ispadaju,jos 2 iz broda u baraz,ako neko odustane,a uvek bude tako,saljes svake godine skoro pola lige posto skoro uvek 2 iz broda imaju bolji skor od 2 iz premera u barazu.Pravilo je barem meni,nelogicno i nisam jedini.

 

I sad igram brod i to je to,ovo sto sam poveo pricu je da se promeni to pravilo,necu sigurno zbog toga nekom da se pravdam.

Link to comment

3 ekipe da ulaze i ispadaju je premalo i nezanimljivo, pola lige ne bi imalo za šta da se bori 7-8 kola pre kraja, za ovu varijantu nije bio niko od učesnika kad su se smišljala pravila. 
 

Ne ispada i ne ulazi direktno 5 ekipa jer je ideja bila da se da šansa i 16. i 17. iz Premera kroz baraž i da se da neki značaj i klasik poenima da se ne bi Prslinovalo svako malo. Ovo da uvek prolaze oni iz Broda u baražu je netačno, ovo je samo jedan primer, sezona 2018/2019: 

3A8C3B99-EF16-4E05-ABFD-65502D124AC2.jpeg.81c18c3470cd1da17a87529c18463d38.jpeg
 

Edit: Sad našla i za sezonu 2017/2018: jedan baražlija ostao u Premeru, drugi ispao. Isto i za baraž za ulazak u Brod iz Betona, jedan iz Betona ušao, drugi nije. Znači, u prethodne 3 sezone u kojima se igrao baraž (nije ga bilo u zamrznutoj sezoni), 50% timova u baražu iz višeg ranga je ostalo u njemu, 50% ispalo. Toliko o tome da baraž nema smisla.

Edited by Tolaa
Link to comment
  • James Marshall unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...