Jump to content
IGNORED

Moj savrseni brak


shimpr

Recommended Posts

Rasa nemirno spava, a to Goci smeta, medjutim njemu smeta ako ga Goca zagrli i onda se probudi i ne moze da zaspi. Jedno vece je Rasa uzeo jastuk i otisao da spava u dnevnoj sobi. Razgovatali su sa psihologom oko te situacije, ali morao sam da krenem na posao pa nisam cuo koji su savet dobili. Ako je neko gledao moze da isprica, a ako nije mogu da premotam i do nedelju dana unazad pa da pogledam

  • Haha 1
Link to comment

shimpr kada pise on pise za sve pare. ja ovo citam i osecam se kao da zajedno sedimo na kaucu, gledamo gocu i komentarisemo njene ljubavne probleme i jade.

 

odavno je shimpr postavio visoke standarde. njegov post o koncertu slavuja iz mrcajevaca je na biserima i, nadam se, da zauzima pocasno mesto. ko je to citao miroslava gleda drugim ocima nakon istog.

 

presao sam pre pola godine na SBB i da nema druga shimpra ne bi znao sta propustam. ovako, uz njegov PbP prenos mi je malo lakse.

druze shimpr puno ti hvala i samo teraj i ne prekidaj. bar zbog nas koji jedva cekamo prepric sledece epizode.

 

:smiley_hail:

  • +1 7
Link to comment

Goca se vratila sa mora gde se fenomenalno provela. Moram zameriti Rasi na aljkavosti, ceo stan je u haosu, sudovi na sve strane, odeca razbacana. Dvoriste isto nije sredio, nije lepo pokosio travu i nije pokupio lisce. Macke neoprane, izgleda da su malo i navukle strah. Ipak ih Goca bolje neguje i cuva. 

  • Hvala 1
Link to comment

Zele da imaju dete i svako vece imaju seksualni odnos u nadi da ce zatrudneti. Rasi nije jasno kako nece da se uhvati, a onda mu je Goca objasnila da ona vise nije omladinka. Ako bude decak, zvace se Vid, a devojcica Vida. Krenuce na vestacku oplodnju. Njihovo zajednicko misljenje je da je trebalo ranije nesto da preuzmu. Inace Goca Rasu zove Milisav, a Rasa Gocu Zozi

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...