Jump to content
IGNORED

Moj savrseni brak


shimpr

Recommended Posts

Goca trzan i njen 14 godina mladji suprug rasa su glavni akteri ove emisije...kamere ih snimaju od jutra do mraka i prate njihive zivote...tu su naravno prisutne porodicne razimirice i sve sto prati jedan brak...pojavljuje se i gocina cerka iz prvog braka...ona je sad u pubertetu, slusa rastu i prati tiktok...goca i rasa idu na terapije kod bracnog savetnika jer je velika razilika u godinama izmedju njih dvoje...ona stalno zeli da idu negde, a on samo drnda telefon i ide u teretanu...ne znam koje je njegovo zanimanje i cime se bavi, a pogledao sam skoro sve epizode...zna da svira klavijaturu i ide sa gocom kad ona radi u studiju...juce su isli u kosutnjak...cerka i rasa nisu zeleli da idu, bilo je vruce...goca zamera rasi zato sto on vozi sporo, a ona vozi zustro...preporucujem da svi gledaju, kanal k1

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

nisam sigurna da se ona bash toliko udavala :unsure:

a i da jeste :dry:

kolko se secam, njoj se udavanje iz naroda kvalitetno obilo o glavu...

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Ja mislila da pisete o nekim licnim iskustvima, sto me u startu iznenenadilo. A bas i nisam morala da saznam da i taj rijaliti postoji. Jos mi je ona retko neprijatna osoba.

  • +1 7
Link to comment

Na stranu što ne gledam reality-je, što je Goca vulgarna, bučna i neprijatna, a jedini kriterijum za biranje muževa je (izgleda) seks, ali ono što je meni fascinantno je da iz gornjeg opisa brak ispada baš onako kako ga i ja zamišljam; težak, dosadan i mukotrpan posao.

Link to comment
7 hours ago, shimpr said:

...zna da svira klavijaturu i ide sa gocom kad ona radi u studiju...juce su isli u kosutnjak...cerka i rasa nisu zeleli da idu, bilo je vruce...goca zamera rasi zato sto on vozi sporo, a ona vozi zustro...preporucujem da svi gledaju, kanal k1

 

❤️

Link to comment

Nemoj da im dajes ideje.

 

Jedino je dobro sto ta televizija ima gledanost na nivou statisticke greske, pa sta god da rade neprimetni su, kao Hepi pre jedno 10tak godina.

Link to comment

Trebalo je da idu na more, Rasa nije zeleo da ide, doslo je napete atmosfere, Goca je odlucila da ide sa cerkom, bilo je napeto, Rasa je rekao da ce voziti londosnkim autobusom da obidje Beograd jer ga za 9 godina nije obisao, Goca se plasila da ce Rasa izgubiti macke kad ih bude cuvao i rekla mu jw da ne ukljucuje ves masinu, a onda kad su njih dve krenule, Rasa je rekao da zeli da ide i on i onda su se njih svoje zagrlili i poljubili. Medjutim, na kraju si njih dve otiale bez njega jee su se opet posvadjali. 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 3
  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...