Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

saradnicima su rekli da pristaju na njihove zahteve, izmedju ostalog biranje direktora putem javnog konkursa i izvinjenje za devojke. onda su odlucili da nemaju razloga za izvinjavanje i sad ovo ispod zita. prijatelj kuce, zna kako petnica posluje, bio je na pozicijama sve vreme dok je problem postojao i nije uradio nista. zgrozena sam. mislila sam da je petnica ipak malo bolja od prosecne srpske firme. ocito nisam bila u pravu.

  • +1 1
Link to comment

Znam da je ljudima koji su "uložili" neko vreme i trud i učestvovali u radu Petnice teško da "prelome", no cela ta ideja[emoji769] je toliko kontaminirana da jedino vredi spaliti do temelja.
Nema tu popravke. Kao što vidimo.
Sada jedinu pozitivnu stvar treba gledati da je taj krug zla izveden ma svetlo.

Malo je, ali se bojim da je to sve što ćemo dobiti.







... Shiit has hit the fan



Link to comment
4 hours ago, betty said:

saradnicima su rekli da pristaju na njihove zahteve, izmedju ostalog biranje direktora putem javnog konkursa i izvinjenje za devojke. onda su odlucili da nemaju razloga za izvinjavanje i sad ovo ispod zita. prijatelj kuce, zna kako petnica posluje, bio je na pozicijama sve vreme dok je problem postojao i nije uradio nista. zgrozena sam. mislila sam da je petnica ipak malo bolja od prosecne srpske firme. ocito nisam bila u pravu.

 

Al covek je rotarijanac u ekipi sa Majicem i Bozicem, sta ces vise?

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, francuski sobar said:

Ima li negde snimak tog Savana kako priča, ne sudite strogo na prvu ali imam neki osećaj da bi mi se svideo lik

 

zovi ga da te slika dok se tusiras

 

Link to comment
Kao da bi spaljivanje nešto promenilo.
Pa naravno da nisam mislio na fizičko spaljivanje, samo...
Nego na ideju da to može da se "opravi"







... Shiit has hit the fan

Link to comment
6 hours ago, 3opge said:

 

zovi ga da te slika dok se tusiras

 

 

 

Recimo ovi drugi predatori sa podforuma kao Aleksić i Lekić su mi odbojni negativci nevezano za optužbe, isto tako i Jevtić i Prokić o Palmi da ne govorim ali me kopka ovaj profil razbarušenog i harizmatičnog umetnika u telu naučnika, koji je kažu bio duh i duša istraživačke stanice a to su govorili oni koji su znali okvirno čime se između ostalog bavio.

 

Onvde je naravno problem širi tj sistemski ali imam problem da u sistemu prepoznam koncept Petnice pa mi čisto onako nedostaje lik glavnog negativca.

 

 

Link to comment
17 minutes ago, francuski sobar said:

Recimo ovi drugi predatori sa podforuma kao Aleksić i Lekić su mi odbojni negativci nevezano za optužbe, isto tako i Jevtić i Prokić o Palmi da ne govorim ali me kopka ovaj profil razbarušenog i harizmatičnog umetnika u telu naučnika, koji je kažu bio duh i duša istraživačke stanice a to su govorili oni koji su znali okvirno čime se između ostalog bavio.

 

Onvde je naravno problem širi tj sistemski ali imam problem da u sistemu prepoznam koncept Petnice pa mi čisto onako nedostaje lik glavnog negativca.

 

Savan jeste zanimljiv lik, da je pisao po forumu, sigurno bi bio dobro prihvacen clan ovde. Mislim, skoro sigurno bi pre sa njim sedeo, pricao i pio kafu nego s Bozicem.

Link to comment

ti chandra kad postavis kriterijum (pio kafu pre nego s bozicem), bas ga visoko postavis.

 

ovo je verovatno ispravna vest: https://patak.co.rs/srdjan-janev-na-celu-is-petnica/

 

"VALJEVO – Srđan Janev je postavljen za zakonskog zastupnika Istraživačke stanice Petnica do izbora direktora te obrazovne institucije. Odluku o tome je doneo Upravni odbor IS Petnica, nakon što je doskorašnji direktor Nikola Božić podneo ostavku na tu funkciju." 

 

inace saznala sam od mojih psihologa koji su isli da drze svoj seminar :yucky: da se i vigor i nikola i dalje setkaju po stanici. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...