Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

Ako je pala Petnica, nadam se da će pasti i jedna psiho bolnica. Najteže je da oni padnu, ali ipak se nadam.

 

Dočim, sasvim je moguće da je verbalno uznemiravanje bilo u sklopu kažnjavanja, a ne pedofilije.

Toliko smem da napišem.

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment

„Želimo da podržimo naše koleginice i osnažimo sve žrtve nasilja da progovore, i stoga mislimo da je sada trenutak da ih pažljivo slušamo“, istakao je on.

Zato, kako je dodao, u narednim danima prepuštamo da se u medijskom prostoru čuje njihov glas.

 

https://www.danas.rs/drustvo/direktora-is-petnica-za-danas-treba-prvo-da-govore-zene-koje-su-imale-hrabrosti-da-podele-svoja-iskustva/

 

Link to comment
i zato je korisno sto j gligorijevic nije imenovala pocinioca, sad javnost nek se usmjeri na enejblere
vjesto napisan tekst btw
definitivno.



sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Pročitao sam ovaj članak u Vremenu i opet mi neke stvari nisu jasne, kako jbt istovremeno i kul lik koji ima neku harizmu da okuplja kul ekipu oko sebe, cuga sa pametnim klincima a sa druge strane zapravo neki štrokavi drkadžija starkelja koji živi kao klošar u nekom ćumezu i hoće da se ubije jer je ostao bez apanaže u Petnici

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

i zato je korisno sto j gligorijevic nije imenovala pocinioca, sad javnost nek se usmjeri na enejblere

vjesto napisan tekst btw

 

Bas tako. I jos nesto - ovaj S. je vrh ledenog brega. Zato je kljucna tema zataskavanja - da bi izaslo na videlo i ostalo sto je sistematski zataskavano godinama.

 

  

1 minute ago, James Marshall said:

Pročitao sam ovaj članak u Vremenu i opet mi neke stvari nisu jasne, kako jbt istovremeno i kul lik koji ima neku harizmu da okuplja kul ekipu oko sebe, cuga sa pametnim klincima a sa druge strane zapravo neki štrokavi drkadžija starkelja koji živi kao klošar u nekom ćumezu i hoće da se ubije jer je ostao bez apanaže u Petnici

 

Ma sve je to stvar poze "neshvacenog razbarusenog genija". Odlicno su ga opisali.

Edited by chandra
  • +1 1
Link to comment
Pročitao sam ovaj članak u Vremenu i opet mi neke stvari nisu jasne, kako jbt istovremeno i kul lik koji ima neku harizmu da okuplja kul ekipu oko sebe, cuga sa pametnim klincima a sa druge strane zapravo neki štrokavi drkadžija starkelja koji živi kao klošar u nekom ćumezu i hoće da se ubije jer je ostao bez apanaže u Petnici
ne vidim problem iskreno. jednu sliku vide mushka deca, drugu sliku vide druga, nekul mushka deca, a trecu zenska. chetvrtu nekul zenska deca.

vidish da su saborci u svakom trenutku bili vishe zainteresovani za chuvanje njegovog mentalnog i materijalnog stanja, nego za bilo shta drugo. za zenski svet je to normalna stvar, malo te gledaju, malo potrpish,shta sad takav je zivot. ako ti smeta, shto si postojala uopshte. a sada sve to isto i na jebenom nauchnom (!) kampu u tri lepe. na ovom sluchaju cemo, zivi bili, videti vrhunac te neke rodne solidarnosti, samo shto ovo nisu soraje, ni bogatashke ceri glumice, nego shtreberke. ziva nisam kuda ce da ide...

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ne vidim problem iskreno. jednu sliku vide mushka deca, drugu sliku vide druga, nekul mushka deca, a trecu zenska. chetvrtu nekul zenska deca.

vidish da su saborci u svakom trenutku bili vishe zainteresovani za chuvanje njegovog mentalnog i materijalnog stanja, nego za bilo shta drugo. za zenski svet je to normalna stvar, malo te gledaju, malo potrpish,shta sad takav je zivot. ako ti smeta, shto si postojala uopshte. na ovom sluchaju cemo, zivi bili, videti vrhunac te neke rodne solidarnosti, samo shto ovo nisu soraje, nego shtreberke. ziva nisam kuda ce da ide...
 

 

Nece da ide nigde. Medju petnicarskom vrhuskom, bar onima koje ja znam, vlada potpuna omerta. Ko pisne, govno stisne.

 

Ima tu mnogo grize savesti, a bogami i instinkta za prezivljavanje. Dajem im do veceras da se jave, pa krecem da cistim listu fb prijatelja. Vreme je bilo.

Link to comment
 
Nece da ide nigde. Medju petnicarskom vrhuskom, bar onima koje ja znam, vlada potpuna omerta. Ko pisne, govno stisne.
 
Ima tu mnogo grize savesti, a bogami i instinkta za prezivljavanje. Dajem im do veceras da se jave, pa krecem da cistim listu fb prijatelja. Vreme je bilo.
shto da ne ide. shtreberke zavodnice, ispod mire sto djavola. nema dna za srbiju.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Pročitao sam ovaj članak u Vremenu i opet mi neke stvari nisu jasne, kako jbt istovremeno i kul lik koji ima neku harizmu da okuplja kul ekipu oko sebe, cuga sa pametnim klincima a sa druge strane zapravo neki štrokavi drkadžija starkelja koji živi kao klošar u nekom ćumezu i hoće da se ubije jer je ostao bez apanaže u Petnici

 

Pa to je to, to je tipski lik. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...