Jump to content
IGNORED

Covid putovanja - korisne i servisne informacije


Redoran

Recommended Posts

Sve do marta/aprila 2021.fajzerovu vakcinu su mogli dobiti samo odabrani. Običan  puk je primao sinofarm ili Astru. 

Tek kasnije, kad su pristigli veći kontigenti fajzera je moglo da se bira.

Tako da su najodgovorniji, koji su prvi pohrlili da se vakcinišu ispali budale i sad ispaštaju zbog, nazovimo pravim imenom, fašističkog odnosa EU.

  • +1 3
Link to comment

Dosta su se pobrkali datumi u glavama, čini mi se, nisi prvi koji piše ovo.

Ja sam se bocnuo fajzerom u prvoj nedelji marta, a na sajmu je gomila njihovih kabina zvrjala prazna jerbo su ljudi radije birali kineza, rusa, pa i zeca.

Prva tura Fajzera je stigla krajem decembra 20' i stizalo je po 5.000 (čini mi se) svake druge nedelje.

  • +1 3
Link to comment

Jesu stariji prvenstveno birali kineza, ali mladji ljudi (50-) u mojoj okolini koji su prvenstveno izabrali fajzer ili astru, tek su krajem marta došli na red.

Dosta njih nije imalo živaca toliko da čeka.

Ne zaboravimo da se tada išlo po pozivu euprave. Retko ko je mogao upasti na punkt kao padobranac.

Link to comment

U drugoj polovini februara se u BG na poziv za Fajzera čekalo deset dana od prijave.

Popularni Kinez je dokazano manje efikasan od vakcina koje se daju u zapadnoj Evropi.
Pominjana Njemačka je svoje građane držala osam mjeseci u ozbiljnom lokdaunu i sad kad su upristojili brojke trebali bi valjda puštati Srbe špricane Kinezom i to još iz trenutno najstrašnijeg Korona uzgajališta u Evropi. 

Link to comment
16 minutes ago, Paul Gompitz said:

U drugoj polovini februara se u BG na poziv za Fajzera čekalo deset dana od prijave.

Popularni Kinez je dokazano manje efikasan od vakcina koje se daju u zapadnoj Evropi.
Pominjana Njemačka je svoje građane držala osam mjeseci u ozbiljnom lokdaunu i sad kad su upristojili brojke trebali bi valjda puštati Srbe špricane Kinezom i to još iz trenutno najstrašnijeg Korona uzgajališta u Evropi. 

 

a jos pre manje od 3 meseca je srbija bila ne zelenoj list :frust:

  • +1 1
Link to comment
Sve do marta/aprila 2021.fajzerovu vakcinu su mogli dobiti samo odabrani. Običan  puk je primao sinofarm ili Astru. 
Tek kasnije, kad su pristigli veći kontigenti fajzera je moglo da se bira.
Tako da su najodgovorniji, koji su prvi pohrlili da se vakcinišu ispali budale i sad ispaštaju zbog, nazovimo pravim imenom, fašističkog odnosa EU.
Ja sam u SM 20. Februara primio Fajzera bez poziva... otišao na vakcinalni punkt i bez problema dobio vakcinu. Moglo da se bira između Kineza i Fajzera taj dan, red za Kineza bio 3 puta duži

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, arheolog1981 said:

Ja sam u SM 20. Februara primio Fajzera bez poziva... otišao na vakcinalni punkt i bez problema dobio vakcinu. Moglo da se bira između Kineza i Fajzera taj dan, red za Kineza bio 3 puta duži

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Požda po manjim mestima, u Beogradu svakako nisi mogao da se vakcinišeš bez poziva. Što smo ovde tih meseci i pisali.

Bilo jedno kratko vreme da si mogao u DZ Zvezdara, ali su ubrzo zatvorili i tu "slavinu"

  • +1 2
Link to comment

Evo kako je bilo kod mene:

11.1. se prijavio za fajzer ili modernu. Cekao i cekao, poziva bez i onda 9.2. prebacim na bilo koju da bi 19.2. stigao poziv i sutradan primim sinofarm. Nekoliko dana kasnije je zeni stigao poziv za astru i kolegama iz skole koji su bili strpljiviji poceo da stize poziv za fajzera, znaci kraj februara. Sabac

Edited by de Sisti
Link to comment

Moji roditelji su sredinom februara bili pozvani za fajzera. Ja sam krajem februara došao na red, burazer krajem marta. Novi Sad je u pitanju. Nije istina da nije bilo fajzera. Forum naravno ne spada u grupu, koja je pohrlila po Sinofarm vakcinu zato što se plaši novih tehnologija. Većini vakserskog stanovništva je ipak uspešno prodata cigla o fantastičnom Sinofarmu, i opasnim novim tehnologijama, iako je skupa kineska igračka najneefikasnija od svih vakcina. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, renne said:

Požda po manjim mestima, u Beogradu svakako nisi mogao da se vakcinišeš bez poziva. Što smo ovde tih meseci i pisali.

Bilo jedno kratko vreme da si mogao u DZ Zvezdara, ali su ubrzo zatvorili i tu "slavinu"

U DZ Stari Grad su pred kraj radnog vremena davali Fajzer koji im je ostao viška, jer se uglavnom nisu pojavili svi pozvani.

Link to comment
7 hours ago, Paul Gompitz said:

Pominjana Njemačka je svoje građane držala osam mjeseci u ozbiljnom lokdaunu i sad kad su upristojili brojke trebali bi valjda puštati Srbe špricane Kinezom i to još iz trenutno najstrašnijeg Korona uzgajališta u Evropi. 

 

Ovo neka sala? Ozbiljni lockdown? U Nemackoj u vreme korone je samo humor ozbiljan, kao i obicno i nista vise

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...