Jump to content
IGNORED

Covid putovanja - korisne i servisne informacije


Redoran

Recommended Posts

12 hours ago, Frank Pembleton said:

Zar "nemci" nisu kod nas oslobođeni od plaćanja?







... Shiit has hit the fan
 

 

od prvog juna nisu vise. dovoljan je i antigeni test koji kosta 3500d. ali vazi 48 sati.

spremio vucko muzu para zbog junskog raspusta i povecanog dolaska "nemaca", ali mu angela uterala stavljanjem srbije na zelenu listu.

avio kompanije svakako traze test ili potvrde o vakcinaciji/prelezanoj koroni u oba smera

Link to comment

Ovo kad se vadi ovaj zeleni digitalni na e-upravi jel treba štiklirati ono da se vidi/ne vidi:
Ne želim IGG rezultate
Bolesti koje si preležao
...








... Shiit has hit the fan

Link to comment
Ovo kad se vadi ovaj zeleni digitalni na e-upravi jel treba štiklirati ono da se vidi/ne vidi:
Ne želim IGG rezultate
Bolesti koje si preležao
...








... Shiit has hit the fan


ne, osim ako nisi radio te eksperimente kod drzave, pa zelish da se vidi. inache ignorishi u potpunosti.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ovo kad se vadi ovaj zeleni digitalni na e-upravi jel treba štiklirati ono da se vidi/ne vidi:
Ne želim IGG rezultate
Bolesti koje si preležao
...








... Shiit has hit the fan
 

Ja sam otišao u poštu, dao pasoš i dobio odštampan sertifikat. To mi je bilo lakše nego drndanje sa e-upravama. Ako imaš blizu poštu koja to radi preporučujem. 

Link to comment
2 hours ago, Deda Drda said:

Ja sam otišao u poštu, dao pasoš i dobio odštampan sertifikat. To mi je bilo lakše nego drndanje sa e-upravama. Ako imaš blizu poštu koja to radi preporučujem. 

Sve je relativno. Meni 100x puta lakše drndanje sa e-upravom nego čekanje reda u pošti.

Link to comment
On 21.7.2021. at 14:13, radisa said:

Pitanje, sad gledam na ministarstvu stranih poslova, našem kaže da se u mađarsku ulazi na dobar dan

 

https://mfa.gov.rs/lat/gradjani/putovanje-u-inostranstvo/vize-i-informacije-o-drzavama/madjarska

 

, a nalazim ovo kod njih?

 

https://visithungary.com/articles/vazeca-pravila-za-prijavu

 

ispada a se od 01.07. ne može ući tek tako

 

Šta je jebena istina, jel' neko išao skoro?

 

ja prekjuce usao, nisu mi trazili bukvalno nista sem pasosa. imao spremno sve , i pozivno pismo i sertifikat o vakcinaciji

 

btw: oko tri i po sata sam cekao na madjarskoj granici u polasku, an 37 stepeni. poludeo

 

u povratku 20 minuta i madjarska i srpska zajedno

Edited by Tsai
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre 8 dana je trebao dokaz o vakcinaciji I popunjen obrazac za ulazak u Tursku I to su gledali nasi kad cekiras prtljag.

Pri ulasku u Tursku na aerodromu gledali su samo pasose I fotografisali svakog pojedinacno.

Sto se pozara tice, mislim da se smiruje, vec 3 dana u Sideu je cisto nebo bez bilo kakvih problema.

Za Marmaris ne znam.

Preko Google maps mozes videti gde je koji pozar aktuelan.

Sad nek Redoran da neki info vise, ovo je bilo iz prve ruke :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...