Jump to content
IGNORED

Covid putovanja - korisne i servisne informacije


Redoran

Recommended Posts

On 21.2.2022. at 1:06, jms_uk said:

za Spaniju ne radi recovery sertifikat za non-EU drzavljane, sto je drugar saznao kad ga nisu pustili na let u BEG.

lepo piše na sajtu da turistički može samo sa vakcinom

Шпанија | Министарство спољних послова (mfa.gov.rs)

 

 

6 hours ago, vladavsnarod said:

Šta nije imao?

On je konfuzan lik, ali koliko sam ga razumeo za ulazak se traži pored PCR-a koji nosiš da radiš još jedan i kod njih. Taj drugi test se plaća unapred i tu je valjda bio problem. Valjda.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
  • 3 weeks later...

@kud u maglu Simoviću

Imas ovde brojeve:

https://covid19-dashboard.ages.at/?l=en&area=9

 

Izuzetno losa ako mene pitas. Zadnja dva dana najgora od pocetka epidemije.

Ljudi verglaju o gorivu, Putinu, nezavisnosti Austrije a ovamo brojevi eksplodirali. Na srecu trenutno smrtnost nije velika.

Skole i vrtici se raspadaju po savovima.

 

FFP2 maska treba gde god ides, digli su ruke od obavezne vakcinacije.

 

Ako si planirao da dodjes mozda i nije toliko lose jer trenutno sve radi i nema milijardu turista.

 

 

Edited by bags
  • Hvala 1
Link to comment

Rekao bih da se Nemackoj i Austriji sada odugovlaci talas jer zapravo vecina ljudi postuju mere, pa zato i dalje imaju visoke brojeve kao neki backlog. To smo mi i Englezi resili jednostavnim ignorisanjem mera i voznjom kroz kanjon Morache zatvorenih ociju u januaru/februaru.

Link to comment

Jbt, oni su bili zaravnili krivu početkom meseca na 200k+ dnevno zaraženih :ohmy:

a 98% stanovništva već prokuženo, i opet kreće talas. Hoće li ovome ikad doći kraj?

Link to comment
On 10.3.2022. at 21:00, bags said:

 

Izuzetno losa ako mene pitas. Zadnja dva dana najgora od pocetka epidemije.

Ljudi verglaju o gorivu, Putinu, nezavisnosti Austrije a ovamo brojevi eksplodirali. Na srecu trenutno smrtnost nije velika.

 

Kazu mi bivše cimerke da je ludnica u Beču. Pola WGa je ušlo u karantin, a druga polovina je tek ozdravila. Dolazim sledeće nedelje, da li možda znaš, je l' traže PCR na ulasku u Austriju ili je potvrda o vakcini dovoljna?

Link to comment

Da li neko zna za Francusku kakva je sad situacija,

 

vidim da traze buster primljen ne kasnije od 9 meseci od druge doze. Sta ako je nekome proslo tipa 11 meseci pa primio buster, nelogicno mi da ga to diskvalifikuje od ulaska u zemlju?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...