Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Da li Radonja zna da mu  je Kalina odmah posle prve finalne utakmice bio na noćnom marketu na Đermu? Da li zna da je Kalina tamo bio sam? Da li zna da je odmah po ulasku na pijacu otišao na tezgu sa pivom? Sve je to nebitno u poređenju sa brukom da je Kalina tom prilikom uzeo malo točeno:ohmy:

Link to comment

Šteta za brata Holija, nadam se da nije u pitanju ništa ozbiljno i da ćemo ga i iduće sezone gledati u Zvezdi. Na FMP-u se baš vidi preduga pauza, a i izostanak Brajsa i Nevelsa.

Link to comment

holinsa ces 99% gledati u zvezdi i sledece sezone, a verovatno i sledecih nekoliko, ako radonja ostane trener. nacrtan igrac za njega.

  • Wub 1
Link to comment
12 hours ago, Nikola77 said:

Da li Radonja zna da mu  je Kalina odmah posle prve finalne utakmice bio na noćnom marketu na Đermu? Da li zna da je Kalina tamo bio sam? Da li zna da je odmah po ulasku na pijacu otišao na tezgu sa pivom? Sve je to nebitno u poređenju sa brukom da je Kalina tom prilikom uzeo malo točeno:ohmy:

 

Tim igra na auto-pilotu i za igrace je sezona sustinski zavrsena onog dana kad je Partizan najavio da nece igrati KLS. Verujem da oni ovih dana treniraju koliko da odrze svezinu, ako treniraju uopste.

 

A za malo pivo se slazem, ozbiljna bruka.:D

Link to comment

znao je da ima svuda okolo spijuna koji ga snimaju i jedva cekaju da ga olajavaju po forumima i drustvenim mrezama pa je zato uzeo malo.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Pocetkom sezone sam ga video kako pije belo vino u jednom ugostiteljskom objektu na Vracaru.

 

Najobicniji majica i sorc i papuce za plazu, drustvo isto tako opusteno. Kul je Kalina lik van terena.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Pocetkom sezone sam ga video kako pije belo vino u jednom ugostiteljskom objektu na Vracaru.

 

Najobicniji majica i sorc i papuce za plazu, drustvo isto tako opusteno. Kul je Kalina lik van terena.

Za papuče za plažu, ukoliko plaža nije iza ćoška, bih hapsio ljude starije od 12 godina :dry:

  • +1 9
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...