Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, harper said:

Grobari jos nisu zvanicno usli u Evroligu ali za pocetak ih evo na evroligaskom topiku. Vezbaju.:D

 

pa šta da radimo kad na EL topiku onaj lik samo objavljuje vesti o transferima :D

 

šta da pišem na transfermarktu?

 

ja se trudim da budem fin kad sam u gostima, izujem se, ne duvanim u dnevnoj sobi, udelim po neki kompliment domaćici, a ako podjebavam trudim se da to činim suptilno i sa stilom. to mi obogućava moje široko znanje i erudicija, ali me urođena skormnost sprečava da o tome pričam više :D

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, Ted said:

 

pa šta da radimo kad na EL topiku onaj lik samo objavljuje vesti o transferima :D

 

šta da pišem na transfermarktu?

 

ja se trudim da budem fin kad sam u gostima, izujem se, ne duvanim u dnevnoj sobi, udelim po neki kompliment domaćici, a ako podjebavam trudim se da to činim suptilno i sa stilom. to mi obogućava moje široko znanje i erudicija, ali me urođena skormnost sprečava da o tome pričam više :D

 

@Ted slobodno dodji na EL topik da se ne upisujem samo ja tamo :D

  • +1 3
Link to comment

+1, ne dirajte Borcu, ako bas hocete on topic, eno novog saopstenja, gde se odgovara na podatke koje je izneo Sinisa Mali i jedno 8 puta proziva Partizan iz nekog razloga :D

  • +1 1
Link to comment

Ja samo prenosim ono sto se objavi na Sportandu, Eurohoops-u i na nalozima njihovih glavnih novinara (mozda i vlasnika) na Twitter-u (Emiliano i jos jedan italijan za Sportando, te jedan grk za Eurohoops). 

 

Pratim i razne "insajdere" po Twitter-u ali njihovo ne prenosim.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Meni je do jaja što @Borca piše sve transfere, bukvalno sve sumirano da ne moram da pratim razne tviter insajdere.

 

+1

Više i ne pratim te tviter insajdere pa ko zna kad bih saznao da je Markus Foster potpisao za Promiteas da nije Borče.

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

+1

Više i ne pratim te tviter insajdere pa ko zna kad bih saznao da je Markus Foster potpisao za Promiteas da nije Borče.

 

I da ima "izlaznu" klauzulu za EL timove.

Link to comment
4 minutes ago, Borca said:

 

I da ima "izlaznu" klauzulu za EL timove.

 

Kad pređe u EL tek tada treba ti da počneš da se baviš njime, dok je u Evrokupu neka Ovča piše o njemu.

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, Borca said:

 

@Ted slobodno dodji na EL topik da se ne upisujem samo ja tamo :D

 

hoću......nije ovo moje bilo napad na tebe ili primedba.......verovatno je tako zvučalo......sorry Borča ;)

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

hoću......nije ovo moje bilo napad na tebe ili primedba.......verovatno je tako zvučalo......sorry Borča ;)

 

Naprotiv, vidis i da sam ostavio :D na kraju citata

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, pbg12345 said:

mozda bi bilo bolje sve te transfere kaciti na jedan topik

nije da je od sustinske vaznosti, ali mi deluje da bi bilo preglednije

 

Nije losa ideja pa ako se moderacija slaze mozda da se otvori jedan topik za transfere u Evropi.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...