Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

po momi kaporu spc, politika, zvezda i dal je četvrti stub udba ili sanu ne znam

al dođe mu na isto

:fantom:

 

autor je bio ono govedo tijanic

  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Po novoj podeli stubova srpstva bojim se da je i kkp jedan od stubova™. Takvo srpstvo nema budućnost.

ne, mi smo franjevci, šiptari i jugosloveni

zvezda je srbija, nikad jugoslavija

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ne, mi smo franjevci, šiptari i jugosloveni

zvezda je srbija, nikad jugoslavija

 

 

Vi ste franjevci, šiptari i jugosloveni al sisate srpske resurse. Kao neka drugosrbijanska NGO.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
41 minutes ago, Banjo said:

Drugo i meni najvaznije.. Zvezda ce u EL biti bolje plasirana od Partizana ma koliko vam SNS upumpao para.. nebitno je... shvatite da nikakav Pengos ne menja nista dok je Radonja trener Zvezde..

 

opusti se čoveče, dobićeš srčku. a ima još par meseci do početka EL. za koju još nije izvesno da ćemo mi učestvovati, a nije baš sasvim i 100% izvesno da nas neće sve poizbacivati odatle zbog neuvođenja sankcija Rusiji npr.

 

a sve jedno je ko bi bio ispred ili iza koga, ako će neko da bude 13. a neko 14.

 

ako budemo učestvovali ja očekujem top 8 i savršeno me ne zanima gde će biti Zvezda na tabeli. a zašto ti postavljaš tako skromne ciljeve pred svoj klub, pa to verovatno govori o tvojoj veri u taj klub. koja je očito obrnuto proporcionalna krupnim rečima koje ispaljuješ.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

@Ted

To lozenje za plejof svake godine tako izgleda, medjutim realnost je da se izgubi minimum 12 tekmi na strani... Pa vidi za sta je to dovoljno. :D Od 1 takve ekipe ste dobili 5 puta po gujsc u istoj sezoni.

Sta god uradili - Real, Barsa i Efes su cementirani, onda idu Olimpijakos, Milan, Makabi, Fener, pa Baskonija, Bajern... 

Nije to ona stara EL gde s 10 dobijenih tekmi stizes u cetvrtfinale, za ovo prikljucenije ti treba 18 igraca. A i Zvezda, Asvel, Monako, Virtus, Valensija, Zalgiris, Alba i Panatinaikos su vrlo zajebani kad popiju.

 

Link to comment
1 hour ago, Banjo said:

Krenulo je lozenje Grobara, kao da imaju amneziju.. ali zato cu ih malo prisetiti.

 

El igraju kud i kamo jace ekipe od Burse, Unikahe i Lokomotive sa kojima niste mogli da izadjete na kraj.

 

Drugo i meni najvaznije.. Zvezda ce u EL biti bolje plasirana od Partizana ma koliko vam SNS upumpao para.. nebitno je... shvatite da nikakav Pengos ne menja nista dok je Radonja trener Zvezde..

 

Onda ce da idu price kako je Obradovicu tek prva sezona u EL sa Partizanom od povratka, te nema Dobrica i Davidovca a bas mu takva dvojica trebaju. :)

Ti si beše imao neki opkladu oko toga toga gde će na kraju regularnog dela biti Zvezda a gde Fener?

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...