Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

58 minutes ago, James Marshall said:

Ccc, preko ruske grbače i sankcija do ugleda, da ste pravi partizani odrekli biste se na keca, ne biste učestvovali u tome uopšte :fantom:

 

Pa kad vi ni tako niste uspeli u top 8, daj bar mi da iskoristimo :fantom:

Link to comment

pih, preko mrtvih biste gazili, je li vas tome učio Dule :fantom:

 

vidim da ste usvojili SNS rezone, ne osta kamen na kamenu od Kadinjače :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Pa kad vi ni tako niste uspeli u top 8, daj bar mi da iskoristimo :fantom:


Nije Sima nego Zivko top 8 nego plejof

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

vi da ste principijelni pošto vam je SD čitavo na Z liniji, napustili bi takmičenje u znak solidarnosti :fantom:

mi za obraz ni ne hajemo, ni za principe, to je valjda jasno, zna se ko je u ovoj državi stavio tapiju na moral, principjelnost i ostale kvalitete tog tipa, loš ne može razočarati, ali kad to učine takve ljudine i gromade... s takve visine takav pad se čuje daleko 

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

mi za obraz ni ne hajemo, ni za principe, to je valjda jasno, zna se ko je u ovoj državi stavio tapiju na moral, principjelnost i ostale kvalitete tog tipa

 

pa vi. stubovi srpstva, vi spc i šta beše treće zaboravih. 

Link to comment

A Kadinjača ništa? Ccc, a kleli ste se u generala, i da je realnost nešto na šta se ne obazirete, ali kad je realnost ponudila da se materijalizuje ugled (ali tek nakon nogiranja Rusa, do tad ga izgleda nije bilo dovoljno) nije se časilo časa. Nema se čovjek više u šta pouzdati, totalni krah sistema vrijednosti

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

 

pa vi. stubovi srpstva, vi spc i šta beše treće zaboravih. 

 

 

Centralna otadžbinska uprava.

Link to comment

Krenulo je lozenje Grobara, kao da imaju amneziju.. ali zato cu ih malo prisetiti.

 

El igraju kud i kamo jace ekipe od Burse, Unikahe i Lokomotive sa kojima niste mogli da izadjete na kraj.

 

Drugo i meni najvaznije.. Zvezda ce u EL biti bolje plasirana od Partizana ma koliko vam SNS upumpao para.. nebitno je... shvatite da nikakav Pengos ne menja nista dok je Radonja trener Zvezde..

 

Onda ce da idu price kako je Obradovicu tek prva sezona u EL sa Partizanom od povratka, te nema Dobrica i Davidovca a bas mu takva dvojica trebaju. :)

  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, theanswer said:

 

pa vi. stubovi srpstva, vi spc i šta beše treće zaboravih. 

po momi kaporu spc, politika, zvezda i dal je četvrti stub udba ili sanu ne znam

al dođe mu na isto

:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...