Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Zauvek smešno: na stoka razlike protiv podmlatka Mege u jebenom kls-u mi uvodimo u igru Simona i Cirbesa  :D  valjda neko u klubu razume kakva je to smejurija.

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

 

Prva utakmica finala sa FMP u petak, druga u nedelju.

 

 

Pazi sad..

 

Hoce li biti dozvoljen dolazak gostujucim navijacima ? 

 

Spoiler

:tongue:

 

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Zauvek smešno: na stoka razlike protiv podmlatka Mege u jebenom kls-u mi uvodimo u igru Simona i Cirbesa  :D  valjda neko u klubu razume kakva je to smejurija.

bićeš i ti mator jednog dana, shvatićeš

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, harper said:

Sut je poslednja stavka zbog koje smo zainteresovani za Ilica. Ubedljivo poslednja.


Kad bi bilo obrnuto, da se zajebemo da dovedemo nekog sutera, gde bi nam kraj bio :D 

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, J.R. Cash said:

 

Svi ce pomagati s njega, kao sto je bukvalno svaka ekipa bezobrazno pomagala dosad.

 

 

Pomagao je i Partizan na Lazicu koji je bek i nisu pogresili.

 

 

Inace, srecna nam 22. titula u nacionalnim prvenstvima. Nije mala stvar.. Vratili smo se na mesto koje nam pripada i sa kojeg smo skinuti nesportskim stvarima.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Have_Fun said:


Kad bi bilo obrnuto, da se zajebemo da dovedemo nekog sutera, gde bi nam kraj bio :D 

 

Neki od boljih sutera koji su ikada igrali kosarku u Srbiji igrali su za Zvezdu u poslednjih desetak godina, kako kod Radonjica tako i kod drugih trenera.

 

Nevezano za tvoj post koji samo koristim kao slagvort, postalo je stvarno dosadno citati stalno iste stvari na ovim topicima o Zvezdi, kuknjavu, proricanje propasti, zaljenje na sve i svasta, prenemaganje oko svake sitnice. Isto je i na kosarkaskim i na fudbalskim topicima. Ne znam sta je uzrok ovolikoj sitnicavosti navijaca Zvezde ali mislim da nikad u zivotu nisam video navijacku populaciju koja toliko nema poverenja ni u klub, ni u trenere, ni u igrace, ama bas ni u koga. Kao da prolazimo kroz najtamniji period nase sportske istorije a ne kroz period maltene totalne dominacije u oba sporta. Cini mi se da je Bari kod navijaca Zvezde, narocito onih koji su ili tada poceli da navijaju ili su ranije navijali za razne hajduke, veleze, zeljeznicare i slicno pa se presaltali, upropastio navijacki majndset koji se sastoji od pukog gledanja utakmica u trenutku. Stalno se nesto kuka, stalno necim nismo zadovoljni, stalno se sezona dozivljava kao nuzno zlo izmedju dva prelazna roka, stalno su neki igraci na tapetu, stalno neki procenti, kradje, prekradje, otimacine umesto golova, koseva, dobrih akcija i vise nego solidnih rezultata. Jebi ga, ja kad bih tako gledao na utakmice kluba za koji navijam ne bih ih gledao uopste. Ne razumem cemu toliki mazohizam da se gleda nesto u cemu se ne uziva a ne mora da se gleda.

 

Evo i sad, dovodimo klinca od 22 godine koji je pokazao neke kvalitete, stigao je i do reprezentacije, kako-tako ali je stigao, mi se odmah uhvatili za to da lik nema sut. Odmah je proglasen za balvana za svaki slucaj, da se slucajno neko ne bi zajebao da pomisli da cemo od njega imati neke koristi i da ce od od nas imati koristi u karijeri. Da me ne mrzi da se cimam sad bih otisao u arhivu i potrazio postove koji su terali "nikad igraca" Vasu Micica iz kluba ali em me mrzi, em nema svrhe jer ce autori tih mudrih kosarkaskih misli iz rukava odmah izvuci gomilu "neoborivih" objasnjenja za te postove.

 

Mislim, nije da ce to nesto promeniti i nije da je previse vazno, samo je prosto postalo dosadno citati toliku produkciju takvih sranja na ovim topicima.

  • +1 1
Link to comment

Pa Ilić je zapravo dobro pojačanje. U svakom slučaju je to put kojim Zvezda treba da ide umesto što reciklira Simonovića, Kuzmića koji vam je btw odigrao skroz korektno u odnosu na pljuvačinu po njemu, Markovića i jbno nepokretno telo Stefana Jovića koje se dovodi svakog prelaznog roka. Valjda ga Radonja neće zakucati na kraj klupe i zapravo mu dati šansu. 

  • +1 3
Link to comment

Ove godine je Lazarević bio najmlađi sa 25/6 godina, to je sramotno. Nemam problem sa manama mlađih igrača , tu su da rade i popravljaju šta mogu. To recikliranje istih igrača stvarno ide na živce i ubija volju za gledanjem.

  • +1 1
Link to comment

niko valjda nije ni rekao da je ilic lose pojacanje, samo da mu je sut nakaradan. takodje, ne bi bilo lose imati nekog sposobnog sutera na bilo kojoj poziciji za promenu. nisam fan ovde pominjanog tobija, ali u tako nekom pravcu pre treba razmisljati sa ovakvim timom. 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

To recikliranje istih igrača stvarno ide na živce i ubija volju za gledanjem.

 

E sad valjda razumes bol i patnju navijaca Partizana ranijih godina kad ti dovedu Bircu, pa umesto njega Gagica, pa Stefana Jankovica, pa umesto njega Gagica, pa povratak Birce, pa opet Jankovic, pa Gagic 2- return of the Jedi...

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...