Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

18 hours ago, Joe D said:

not sure if zeljko obradovic or samardzic

 

u svakom slucaju, promasio si topik o galantnoj gospodi.

neki postar jeste.

Link to comment

Tužno je što se na sve načine pokušava sabotirati i "kiselogrožđiti" neizbežan povratak u prirodno stanje stvari koje je važilo više od 4 decenije i koje je, ispostaviće se, samo na kratko bilo poremećeno.

Prosto nije realno da tim koji je od 46 sezona u velikoj državi bio prvak samo 4 puta sada bude klub sa najviše nacionalnih titula.

Edited by VoodooDerina
  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, Papovac said:

kakvu gomilu budala ste vi navukli, zivi bili.

 

Ne znam koji smo to mi ali da se posluzim tvojim recnikom - ni blizu onoliko budala koliko ste vi navukli.

 

Sad, sta je ko rekao od nas dvojice ostace veliko pitanje za lingviste da resavaju.

Link to comment

Znam da to nije bilo moguce, ali kada sam cuo za Partizanovu odluku, pomislio sam na 1 kratki, mali trenutak kako bi bilo divno da mi kazemo da se slazemo da je huliganizam problem br. 1 i da se slazemo da liga ne treba da se igra dok se neke stvari ne promene.

 

Nemam iluzija da bismo to uradili iz dobrih pobuda (kao ni KK Opoziciona Ubogost od preko puta), ali me bas zanima sta bi se tada desilo.

Link to comment

eh, pa tako bi fakticki terao drzavu da zapravo sprovodi svoje postojece zakone, ili ne daj boze donese bolje. gde to bas sad kad nam je najteze. 

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...