Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

a dobro, malo se prebrojao, nije bas bila pretprosla godina nego 2014. pogresi covek.

 

i jos jedan fun fact, po njegovim recima, za kosarku se odlucio zbog milosa teodosica :wub:

Znaci san mu je da obuce dres FMP-a ili Metalca iz Valjeva:)

Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

 

U Zelezniku.Radonjicu iz fmp-a je taj dan svadba,svi su pristali da se pomeri termin utakmice da bi covek mogao na svoju  svadbu,pogodite samo ko nije.

valjda da bi mogao na utakmicu, majku mu

  • +1 1
Link to comment

Shvatili smo KLS veoma ozbiljno, pustili smo Nejta da ode kuci u SAD zbog privatnih razloga i nismo ga uopste registrovali za takmicenje.:laugh:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
46 minutes ago, harper said:

Shvatili smo KLS veoma ozbiljno, pustili smo Nejta da ode kuci u SAD zbog privatnih razloga i nismo ga uopste registrovali za takmicenje.:laugh:

 

Ma to samo da damo Partizanu motivaciju da ipak igraju i Zoc osvoji bar jedan trofej ove sezone.

 

Troll mode off: Inace sasvim razuman postupak, pogotovo ako planiraju sa njim za sledecu sezonu...

Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

 

Ma to samo da damo Partizanu motivaciju da ipak igraju i Zoc osvoji bar jedan trofej ove sezone.

 

Troll mode off: Inace sasvim razuman postupak, pogotovo ako planiraju sa njim za sledecu sezonu...

 

Ja bih rekao da je ovo oprostaj od Nejta.

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ja bih rekao da je ovo oprostaj od Nejta.

 

Da sada video twit, to vise deluje kao oprostaj... Steta, znaci trebaju nam ne 1 nego dva nova pleja, ne verujem da ce dalje pokusavati da tu Ivanovic nesto odigra....

Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

 

Da sada video twit, to vise deluje kao oprostaj... Steta, znaci trebaju nam ne 1 nego dva nova pleja, ne verujem da ce dalje pokusavati da tu Ivanovic nesto odigra....

Ja ocekujem da ostane Ivanovic i dovodjenje jednog pleja ranga Voltersa u najmanju ruku.

 

Mozda uskoci Nedovic kao neki kombo? Ne uklapa mi se bas savrseno u dosadasnji Radonjicev koncept, ali sigurno bi vise doneo nego odneo.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ja ocekujem da ostane Ivanovic i dovodjenje jednog pleja ranga Voltersa u najmanju ruku.

 

Mozda uskoci Nedovic kao neki kombo? Ne uklapa mi se bas savrseno u dosadasnji Radonjicev koncept, ali sigurno bi vise doneo nego odneo.

 

Ivanovic sigurno ostaje, nema nikakvog razloga da ide.

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Volters ima hitnu i neodloznu obavezu da ode da potpise za Bajern 

 

Neka nam vrate Voldena onda.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...