Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

26 minutes ago, Joe D said:

ni jedan drugi jovic nije igrao kod nas do sada, tako da ne znam sta ce na raspravi o pojacanjima

 

Aludira na malog Jovica iz Mege koji je zagrizeni cigan. Navodno ga je trazio Partizan ali je klinac rekao Misku da bi pre batalio kosarku nego igrao u Partizanu.

Edited by harper
  • Wub 3
Link to comment
38 minutes ago, harper said:

 

Aludira na malog Jovica iz Mege koji je zagrizeni cigan. Navodno ga je trazio Partizan ali je klinac rekao Misku da bi pre batalio kosarku nego igrao u Partizanu.

 

Na stranu njegove navijacke aspiracije, al mi se cini da bi ga Misko pre uvalio da cuva krave i ovce nego da ga da nama ili Partizanu... al pocinje sezona lova na prelazni rok, valjda se malo nasaliti :) Mada s druge strane nikad ne reci nikad :D 

Edited by adasevic
Link to comment

Na Voxu pominju Dalibora Ilica.. zadovoljan bih bio jer je dosta bolji igrac od Vajta. Mnogo jaci, skocniji.. istina da je ruka malo tvrdja ali nije se ni Vajt naubacivao suteva spolja. Ovaj decko trci, bije, skace, zakucava, igra odbranu, lupa banane.. sve radi osim suta.

Utisak je i da ima barem 3 cm vise od onih 202 sto mu pise na profilu, plus neke rucerde do kolena.. izuzetan atleta.

 

 

Link to comment

Ovos sto Harper pise i sto sam iscitao na voxu mi uliva optimizam.

 

Dakle, umesto Cirbesa i Kuzmica da dodju Petrusev i Taraczevski.. Mitrovic da bude treci centar i da ne ulazi u igru, to bi bila bomba.. najvise bismo dobili da Mitrovic ne ulazi u igru.. bolji je Davidovac centar od njega, realno.

 

od toga nema nista, ali ajde malo bar da se lozim i mastam... sjebace Covic, znam tu bitangu.

 

Na cetvorci umesto Vajta i ja da dodjem bio bih pojacanje, a Dalibor Ilic bi ekipi sigurno doneo cvrstinu, dofanzivu i sigurniji skok. Lepo bi bilo gledati njega, Lazarevica i jos po nekog pitbula u postavi.

 

Na spoljnim pozicijama, Jovic da zamani Pefija i da se nadje neki NWG ili Lotenzo B. umesto Neita, to bi bila bomba od ekipe.

 

Sjebace Covic i ovde.

 

Na poziciji 2 je Holins dovoljan, ostali da krpe.. Ne treba ni Gudura ni Nedovic.. ne znaju odbranu a ne donose bog zna sta.. uostalom, ko god da dodje bio bi bekap Holinsu, te nema potrebe trositi se preterano.

 

Lazicu dati koliko zatrazi ali da ne bude u 12. Obzirom da smo ga trpeli sve ove godine zasluzio je sebi ugovor na jos nekoliko godina... ima rezona i logike.

  • Haha 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...