Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, levi said:

mogao je Davidovac da zabode mvp za životno delo, pogotovo što je Dobrić dobio prošle godine

 

 

 

mada realno Kalina
 

  Reveal hidden contents

Ukupan index u finalu

 

Dobrić 66

Davidovac 60

Kalinić 56

 

 

Index u 3 Zvezdine pobede

 

Kalina 48

Wolt 38

Deda 37

Luka 32

Dobrić 31

 

 

 

 

 

 

Ima li negde +/- u finalu?

Link to comment

Na spisak za kupovinu bih uz Petruševa i Nedovića dodao i Dalibora Ilića iz Igokee. Ozbiljno je sirov, ali mogao bi da bude dobra dugoročna investicija na poziciji još jednog igrača za kojeg Radonji ne treba prevodilac.

Edited by Wilde
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, Jozef K. said:

Ima li negde +/- u finalu?

 

ima na flashscoru, skoro svi su  u minusu zbog 4. utakmice :covid19:  najviše ubedljivo mvp Dobrić sa -34

 

računajući samo 3 pobede:

 

Kalina   +29

Hollins   +25

Deda   +15

Wolt  +14

Kuzmić  +10

Mitrović  +10

MVP   -15

 

 

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, Wilde said:

Na spisak za kupovinu bih uz Petruševa i Nedovića dodao i Dalibora Ilića iz Igokee. Ozbiljno je sirov, ali mogao bi da bude dobra dugoročna investicija na poziciji još jednog igrača za kojeg Radonji ne treba prevodilac.

Da li mi verujes da sam usao da napisem slican post vezano za Ilica? :D Igrac kao nacrtan da ga Radonja brusi u svom sistemu.Iako je nezahvalno porediti ga sa iskusnim i dokazanijim igracem poput Vajta, cak i u ovom momentu bi Ilic vise znacio u ovoj seriji. Moramo razmisljati o buducnosti, otkad smo Uskoka poslali u kukuruze, nama je najmladji igrac Stefan Lazarevic koji ima nepunih 26! Treba da se dovede i neko od koga se moze ocekivati odredjeni iskorak u buducnosti. Duga je sezona, bice povreda, nekad i odmaranja nosilaca u ABA. 13,14 igraca moze ravnoprsvno da konkurise. Uz dodatak jednog juniora da povremeno trenira s prvim timom ( kao mali Topic ).

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

domaći ćora mora da ostane, ne znam koliko još puta treba da dokaže koliko je bitan

 

 

 

+1

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Arthur Kirkland said:

Da li mi verujes da sam usao da napisem slican post vezano za Ilica? :D Igrac kao nacrtan da ga Radonja brusi u svom sistemu.Iako je nezahvalno porediti ga sa iskusnim i dokazanijim igracem poput Vajta, cak i u ovom momentu bi Ilic vise znacio u ovoj seriji. Moramo razmisljati o buducnosti, otkad smo Uskoka poslali u kukuruze, nama je najmladji igrac Stefan Lazarevic koji ima nepunih 26! Treba da se dovede i neko od koga se moze ocekivati odredjeni iskorak u buducnosti. Duga je sezona, bice povreda, nekad i odmaranja nosilaca u ABA. 13,14 igraca moze ravnoprsvno da konkurise. Uz dodatak jednog juniora da povremeno trenira s prvim timom ( kao mali Topic ).

 

Za Ilica ima interesovanja iz Spanije, verovatno ce tamo i otici.

 

Ovo "ja bih oterao igraca X" gubljenje vremena je upravo to - gubljenje vremena. Svaki domaci igrac koji nije igrac manje na terenu u Evroligi ce ostati i treba da ostane, bahacenja sa osam stranaca u rosteru ne samo da se nisu pokazala uticajnim na rezultat vec su nas i papreno kostala. Dakle, Ivanovic, Dobric, Davidovac, Mitrovic, Lazarevic, najverovatnije i Markovic, Lazic i Kuzmic, nece nigde osim ova poslednja trojica u igracku penziju. Kalinica uopste ne racunam u tu kategoriju, on je elitni igrac. Jos cetiri stranca za prvu petorku (tri, ako ostane Holins) i dva klinca i to bi trebalo da bude roster od 15 igraca za sledecu godinu. Ako neko od ovih veterana bude batalio ili budemo mogli da nadjemo bolje, gledace se neki domaci igrac. Vise od cetiri stranca tesko da cemo imati u timu.

Link to comment

Da se uzme ovaj topik kao merodavan, ostao bi mozda Kalina (al ako bude manji seljak) i najteraniji igrac prvog dela sezone Holins... 

 

Meni je ova ekipa uz sve ono sto ocigledno fali bila sjajna ove godine i vecim delom sezone sjajna za gledanje. Baza domacih igraca, ma koliko oni bili osporavani je nesto sto nama vec godinama donosi prednost u odnosu na konkureciju. 

 

Verujem da ce i dogodine da bude veoma slicna ekipa, sa naravno odredjenim korekcijama. Ono sto sam nacuo od ljudi iz salate™ Dejo ima vec sliku tima koji bi zeleo dogodine. PItanje je a li cemo dovesti to sto on zeli i koliko ce se ta pocetna skica menjati, ali izvesno je da ce ekipa biti fajterska i disciplinovana, kao i uvek :)  Ono sto je meni bilo zanimljivo je da mu se mali Topic izuzetno dopada i da ce svakako biti u timu dogodine, ali da ce i dobiti minutazu (bice treci plej, ali planira se minutaza u ABA) a ne samo glumiti ikebanu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, levi said:

Miško snažno demantuje da priča sa Zvezdom o Guduriću

 

Move along nothing to see here

 

Ne zeli da Gudura krade minute Jovicu :naughty:

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...