Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

19 minutes ago, Mil@n said:

Svakako, kao što rekoh, hvala svima za svaki doprinos, svi su imali svoje momente (ne MVP momente, što je i razlog zašto sam reagovao) u ovoj i sezoni iza nas, no ako bih više da ih ne gledam, to ne znači da ne mogu da prepoznam njihov doprinos i korist niti da želim da ga umanjim. 

 

s tim sto, za razliku od proslogodisnjeg finala, dobric je ove godine dobio bez realnog osnova. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Sta ocekujes od Vajta naredne sezone i da li bi zadrzao njega i Voltersa? Isto pitanje i za ostale.

 

 

 

Nejta sigurno. Vajt mi je simpa,ali

  • +1 1
Link to comment

Nejt je ko stvoren za drugog pleja. A ako bi on bio drugi to bi značilo da imamo još boljeg od njega za prvo, što bi bilo odlično, jer je cele sezone praktično igrao konstantno na gornjoj granici svojih mogućnosti, njegov doprinos je bio zaista ogroman. A što se mene tiče može da ostane i kao prvi, ako ćemo pare upucati u centra i na druge pozicije gde fali pojačanja (što su nažalost sve pozicije...)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Nejt je ko stvoren za drugog pleja. A ako bi on bio drugi to bi značilo da imamo još boljeg od njega za prvo, što bi bilo odlično, jer je cele sezone praktično igrao konstantno na gornjoj granici svojih mogućnosti, njegov doprinos je bio zaista ogroman. A što se mene tiče može da ostane i kao prvi, ako ćemo pare upucati u centra i na druge pozicije gde fali pojačanja (što su nažalost sve pozicije...)

 

 

Kako Nejt da bude drugi plej kad svi drugari imaju ugovore i za sledecu sezonu, a nije da se otima neko za njih?

 

Ni Lazic nece nigde jer nije lud.

 

Mi mozemo biti jaci sledece sezone za 30% samo ako za ta 3 pojacanja za pozicije na kojima ima prostora za pojacanja dovedemo crnce od milion i dvesta hiljada.

Link to comment

Treba banovati sve one koji o igračima pišu "crnac od milion i dvesta hiljada" ne zbog rasizma nego zbog gluposti i otrova onoga ko to piše.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Treba banovati sve one koji o igračima pišu "crnac od milion i dvesta hiljada" ne zbog rasizma nego zbog gluposti i otrova onoga ko to piše.

 

 

Hocu crnce u ekipi, muka mi je od ovih nasih, jeftinih, matorih igraca.

  • Haha 1
Link to comment

mogao je Davidovac da zabode mvp za životno delo, pogotovo što je Dobrić dobio prošle godine

 

 

 

mada realno Kalina
 

Spoiler

Ukupan index u finalu

 

Dobrić 66

Davidovac 60

Kalinić 56

 

 

Index u 3 Zvezdine pobede

 

Kalina 48

Wolt 38

Deda 37

Luka 32

Dobrić 31

 

 

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, assignment said:

I ovo nije bio faul nad Davidovcem, vec lopta za Partizan, i to kada se resavalo na 2 minuta pred kraj....

 

Sut Ledeja je bio posle koraka.Finta pa dva koraka pa sut.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

mogao je Davidovac da zabode mvp za životno delo, pogotovo što je Dobrić dobio prošle godine

 

 

 

mada realno Kalina
 

  Hide contents

Ukupan index u finalu

 

Dobrić 66

Davidovac 60

Kalinić 56

 

 

Index u 3 Zvezdine pobede

 

Kalina 48

Wolt 38

Deda 37

Luka 32

Dobrić 31

 

 

 

 

 

 

nnoko je bio mvp prosle godine

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

mogao je Davidovac da zabode mvp za životno delo, pogotovo što je Dobrić dobio prošle godine

 

 

 

mada realno Kalina
 

  Reveal hidden contents

Ukupan index u finalu

 

Dobrić 66

Davidovac 60

Kalinić 56

 

 

Index u 3 Zvezdine pobede

 

Kalina 48

Wolt 38

Deda 37

Luka 32

Dobrić 31

 

 

 

 

 

 


Robert Horry s Kupindoa

 

  • +1 2
Link to comment

Ne znam što se teraju Mitrović, Dobrić, Davidovac, Kuzmić? Nije baš da možemo priuštiti 12 vrhunskih igrača. Gore pomenuti jesu limitirani igrači, ali svakako mogu da “odmore” glavne zvezde. 
Dobar plej i dobar centar bi nas ozbiljno upgradeovali. 

  • +1 1
Link to comment

Ja bih najpre oterao Ivanovica, nervirao me je i kad je igrao protiv nas, nervira me i sad kad igra za nas

U EL je zalutao, nema telo za dvojku, nema skill za keca, dobar za po kuci... i to je to

Proradi mi stitna kad uzme da organizuje napad i 20 sekundi ne zna sta ce, ne sme u dribling, ne zna da nadribla i kreira sebi sut, to je samo u Moraci prolazilo s onim ulazima i faulovima koje samo gospodjicama noci opijene sudije vide

plej 1, Volters, Pefi
Holins, Dobric
Deda, SL 2, Laza
Kalina, cetvorka 2
centar 1, centar 2

Ova 4 nova igraca naravno da budu apgrejd u odnosu na Kuzmica, Babu, Ivanovica i Uajta, Lorenco Braun kako je sta radi? Noko/Dzekiri/Rid recimo 2 od ova 3 za centre, kopati po Rusiji sta ima a da moze da se priusti, i da ne treba Baskoniji i Bajernu... 

Lazic je integrisana graficka, Dedi bih dao dozivotni mnogo ga volim 


 

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:



Lazic je integrisana graficka, Dedi bih dao dozivotni mnogo ga volim 


 

ovo, obojica za uvek treba da ostanu

  • +1 3
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...