Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Nikodije said:

 

brt nadji mi domace igrace u rangu mitra, kuza i davidovca. ne postoji. a ocigledno da je tendencija da se ide sa minimalno stranaca

 

Ja nikad nisam cenio ni Dobrica ni Davidovca, prvog zato sto je prilicno neinteligentan i ogranicen igrac a drugog zato sto je mrcina koju je celog zivota mrzelo da stavi u funkciju svoj izuzetan talenat i kosarkasku inteligenciju ali ponavlja se iz sezone u sezonu da su obojica izuzetno znacajni za tim na ovim "do or die" utakmicama kad se dele trofeji. To nije nimalo slucajno. Prosli su sito i reseto u nasim finalima poslednjih godina, nista im nije novo i nepoznato, navikli su da pobedjuju na tim utakmicama i nisu nimalo impresionirani ni znacajem utakmica ni onim sto se desava na tribinama. Slicno vazi i za Mitrovica, mislim da ni on sam nije ocekivao da ce ove godine imati ovoliku ulogu u ekipi i da ce je izneti sasvim solidno.

 

Kuzma je, na zalost, bivsi igrac, to je sada sasvim izvesno. Ona saobracajka je ocigledno ostavila vece posledice na njega od onoga sto znamo. Cuo sam od raznih ljudi da posle nesrece veoma slabo vidi na jedno oko. Za Lazicem i njegovom odbranom vise i nema neke narocite potrebe, narocito ako Holins ostane, Lazarevic je u tom segmentu dosta napredovao a po konstituciji moze da cuva razlicite tipove igraca i vise pozicija od Lazica. Sada ce mu biti druga sezona pa ce i sudije malo da se priviknu na njega, tako da nece dobijati licne kao na traci.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Kakvo smo mi sirotinja. Provirio sam preko tarabe i konsenzus je - nije Lidej za drugu violinu tima - fale nam jos makar 2 igraca od milion i dvesta i onda ce Lidej kliknuti sa timom. :fantom:

 

Oni sve i da ostanu u ovom sastavu bice jedno 30% bolji sledece godine, tako da vise necemo imati luksuz da se zajebavamo s potpisivanjem Cirbesa i slicnim pikanterijama. Njihov glavni kiks je sto su lose skautirali Kuruca sa vankosarkaskog aspekta pa su prakticno odigrali sezonu bez startne trojke. Ledeja bih sutra uzeo od njih da imamo para za takvog igraca.

  • +1 5
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ne razumem, jel moram da uživam u njihovim partiturama ili imam pravo da milim da su po 7 sezona sa obojicom u KK Czv dosta za jedan život? Ja mislim da jesu...

ne moras ti nista, niti mi moramo da uzivamo u necijoj igri zato sto si ti fiksirao da branis jednog igraca od glupavog foruma. svi su oni prozivani vise puta, pa su nam doneli titulu na kraju. ispostuj ti kao sto trazis od drugih.

 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

Oni sve i da ostanu u ovom sastavu bice jedno 30% bolji sledece godine, tako da vise necemo imati luksuz da se zajebavamo s potpisivanjem Cirbesa i slicnim pikanterijama. Njihov glavni kiks je sto su lose skautirali Kuruca sa vankosarkaskog aspekta pa su prakticno odigrali sezonu bez startne trojke. Ledeja bih sutra uzeo od njih da imamo para za takvog igraca.

Pa imate jednog sa tom platom :D

Link to comment
53 minutes ago, MiddleClass said:

Kakvo smo mi sirotinja. Provirio sam preko tarabe i konsenzus je - nije Lidej za drugu violinu tima - fale nam jos makar 2 igraca od milion i dvesta i onda ce Lidej kliknuti sa timom. :fantom:

Realno, videlo se da Željku fali 5-6 miliona da skocka tim.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:


Nas se isplatio. :D 

Apsolutno.

 

Tuzno je sto Kuruc ima tek nesto ispod toga, u rangu Holinsa.

Edited by Milošica
Link to comment
52 minutes ago, Joe D said:

ne moras ti nista, niti mi moramo da uzivamo u necijoj igri zato sto si ti fiksirao da branis jednog igraca od glupavog foruma. svi su oni prozivani vise puta, pa su nam doneli titulu na kraju. ispostuj ti kao sto trazis od drugih.

 

Pa kako da ih ispoštujem, tako što ću da ih gledam još jednu godinu? 

 

Svakako, kao što rekoh, hvala svima za svaki doprinos, svi su imali svoje momente (ne MVP momente, što je i razlog zašto sam reagovao) u ovoj i sezoni iza nas, no ako bih više da ih ne gledam, to ne znači da ne mogu da prepoznam njihov doprinos i korist niti da želim da ga umanjim. 

 

Ako nemamo neme klince da odmene barem 2 od navedenih, neka se ugasi i FMP i sve mlađe kategorije bukvalno, i neka čuvaju pare za gotove igrače, to je prosto sramotno. Svima navedenima je neko dao šansu, tako u nekom momentu mora da se da šansa i nekom mlađem. 

Link to comment

Milane, mislim da  zaista nemate nekog korisnijeg ili sa vecim potencijalom u FMP i mladjim kategorijama kao zamene za Davidovca i Mitrovica.

 

Tasic je Mitrovicevo godiste, a veliki je upitnik da li bi preneo igre iz FMPa. Talentovan je pod kosem eto Pavicevic, videcemo sta ce biti sa njim.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, harper said:

 

OK, za jos jednog takvog igraca.

Sta ocekujes od Vajta naredne sezone i da li bi zadrzao njega i Voltersa? Isto pitanje i za ostale.

 

 

Link to comment

Kad su Dobric i Deda, Jankovic i Jovanovic dobili sansu, nismo osvojili ABA :D Uglavnom tako ide

Radanov i Borisa nista, Nenadic nista, Rebic i Tejic nista, jbg

Lako se zaboravlja da smo deseti na kontinentu, vrede ti igraci samo ih mi uzimamo zdravo za gotovo

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Sta ocekujes od Vajta naredne sezone i da li bi zadrzao njega i Voltersa? Isto pitanje i za ostale.

 

 

 

Voltersa bih svakako zadrzao ali nisam siguran da on zeli da ostane posle ovakve finalne serije. Mi smo navikli na ova sranja i tesko da mozemo da razumemo kako strani igraci mogu da protumace u kolikoj su tacno opasnosti kad krene ovako nesto. On i Kalinic su nas vukli pola sezone, verujem da se svi navijaci Zvezde slazu da je Nejt u potpunosti zaradio svaki dinar koji je od nas dobio. Za Vajta je velika steta sto se onako povredio jer Radonjic ne trpi igrace koji beze od kontakta a Vajt jos uvek tu povredu nije potpuno izbacio iz sistema. On ima ugovor i za sledecu sezonu ali sumnjam da ce ga odraditi do kraja.

 

Dosta ce zavisiti od toga sta od domacih igraca jos mozemo da angazujemo. Ima tu par igraca kojih mozda mozemo da se dokopamo finansijski, Jovic i Nedovic na primer. Efes sprema neke grozne pare za rekonstrukciju tima, mozda ce i Petrusevu trebati klub.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Milane, mislim da  zaista nemate nekog korisnijeg ili sa vecim potencijalom u FMP i mladjim kategorijama kao zamene za Davidovca i Mitrovica.

 

Tasic je Mitrovicevo godiste, a veliki je upitnik da li bi preneo igre iz FMPa. Talentovan je pod kosem eto Pavicevic, videcemo sta ce biti sa njim.

 

Klinci naravno treba da igraju 5-10 minuta kao treći igrači na pozicijama, da se kale, imaju dobar trening i stasavaju. Jasno mi je naravno da nemamo nekoga ko će igrati 20 odmah. 

Sve što pričam podrazumevam da je i ove a i prošle godine bilo pričano u pucanju na top 8 i da postanemo još konkurentniji u EL. Ako pucamo da osvojimo ABA i to je to, onda možemo opet da probamo sa ovim polukršom od tima, a siguran sam da će Partizan dogodine biti barem 20% jači nego ove, pogotovu ako Žoc ostane, a kako reče "mnogo voli partizan"...

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...