Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Plajvi said:

Ma zajebavam se, nabrojao sam isluzene rage koje je Radonja vec trenirao, ili zna ko je kakav covek preko kuma Zvezdana

Ja kontao da Dobric i Davidovac tako bleje tu, da ni nemaju ugovore

 

Dobric je produzen ranije, Davidovcu istice ugovor. Lazicu takodje ali on je ionako inventar kluba tako da je samo pitanje hoce li igrati jos kosarku ili ce da se preseli na klupu, on nece nigde. Kalinic ima opciju da ide ali mu se zena tek porodila tako da ima sansi da ostane i sledece godine. Holinsom je Radonjic prezadovoljan, saigraci su ga zavoleli i s njim se u pregovore krenulo odmah po zavrsetku serije. Kad se bude resilo ko ostaje a ko ide onda ce se birati od igraca za koje smo zainteresovani, u zavisnosti od toga sta treba da se popuni. Ne treba ocekivati neka senzacionalna imena, mada sam svestan da je prelazni rok omiljeni deo sezone Zvezdinih navijaca i da ce da se prica o svakom bogovetnom igracu koji trenutno nema klub.

Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Snimak ne moze da se gleda ako vec nije dosudjena silazna.

 

Niste osvojili sest ABA zaredom.

 

 

Tacno, prekinuo Bokan seriju kada nas je Lesor zajebao.... Inace koliko ABA titula je osvojio Partizan?

 

Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Holins je carina, apgrejdovani Djenka

 

A kad se samo setim koliko je pljuvan i teran iz kluba. Holins je nacrtan igrac za Radonjica, elitni defanzivac sa solidnim sutem i skokom, odlican u tranziciji, ima brze i dugacke ruke kojima moze i da krade lopte i da omete sut cak i ako je u zaostatku za suterom, takodje ima brze noge i brzinu da izbegne blok i uvek stigne igraca kojeg cuva. On je zapravo apgrejdovani Dangubic iz njegovih najboljih sezona a ne Dzenkins.

  • +1 5
Link to comment

Samo da odu Lazić, Kuzmić, Mitrović, Simonović, može sa njima i Davidovac, i za mene je prelazni rok uspešan. Gledati toliko nekih novih igrača biće zanimljivo,  pa sve da su gori od navedenih (što realno teško da je moguće).

 

Edit. shoutout za Dobrića MVPa možda i najbitnije finalne serije od svih do sada, koji je i tokom ove godine od košarkaših znalaca proglašavam gluperdom i tome sličnim epitetima. Pravi znalci i pre svega, pravi navijači i ljubitelji košarke. :heart:

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Samo da odu Lazić, Kuzmić, Mitrović, Simonović, može sa njima i Davidovac, i za mene je prelazni rok uspešan. Gledati toliko nekih novih igrača biće zanimljivo,  pa sve da su gori od navedenih (što realno teško da je moguće).

 

brt nadji mi domace igrace u rangu mitra, kuza i davidovca. ne postoji. a ocigledno da je tendencija da se ide sa minimalno stranaca

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, harper said:

 

A kad se samo setim koliko je pljuvan i teran iz kluba. Holins je nacrtan igrac za Radonjica, elitni defanzivac sa solidnim sutem i skokom, odlican u tranziciji, ima brze i dugacke ruke kojima moze i da krade lopte i da omete sut cak i ako je u zaostatku za suterom, takodje ima brze noge i brzinu da izbegne blok i uvek stigne igraca kojeg cuva. On je zapravo apgrejdovani Dangubic iz njegovih najboljih sezona a ne Dzenkins.


Svaki novi crnac kog kupimo - ako ne bude EL MVP oktobra meseca, on je pajser i to je tako

Edited by Plajvi
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Samo da odu Lazić, Kuzmić, Mitrović, Simonović, može sa njima i Davidovac, i za mene je prelazni rok uspešan. Gledati toliko nekih novih igrača biće zanimljivo,  pa sve da su gori od navedenih (što realno teško da je moguće).

 

Simonovic zavrsava karijeru, hteo je to i ove sezone ali su ga izmolili da ostane kad se Vajt povredio. Mitrovic sigurno ostaje, ima ugovor a i nema razloga da ide. Davidovac skoro sigurno ostaje. Lazic i Kuzmic i ako nastave da igraju najverovatnije ih neces mnogo gledati.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Edit. shoutout za Dobrića MVPa možda i najbitnije finalne serije od svih do sada, koji je i tokom ove godine od košarkaših znalaca proglašavam gluperdom i tome sličnim epitetima. Pravi znalci i pre svega, pravi navijači i ljubitelji košarke. :heart:

rece covek koji tera mitrovica i davidovca iz kluba

  • +1 4
Link to comment

nekad sam i ja sklon da ih teram, posebno davidovca kada vidim da se vuce ko prebijena mecka mesecima, ali onda dodju neke bitne utakmice i vidis koliko on vredi klubu.

  • +1 4
Link to comment

Kakvo smo mi sirotinja. Provirio sam preko tarabe i konsenzus je - nije Lidej za drugu violinu tima - fale nam jos makar 2 igraca od milion i dvesta i onda ce Lidej kliknuti sa timom. :fantom:

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

brt nadji mi domace igrace u rangu mitra, kuza i davidovca. ne postoji. a ocigledno da je tendencija da se ide sa minimalno stranaca

 

Sve je to ok i sve razumem, samo više ne mogu da ih gledam. Pun mi ih je qrac, hvala za minuli rad. 


Davidovca najmanje od navedenih, samo nije moj tip igrača.

 

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

rece covek koji tera mitrovica i davidovca iz kluba

 

Ne razumem, jel moram da uživam u njihovim partiturama ili imam pravo da milim da su po 7 sezona sa obojicom u KK Czv dosta za jedan život? Ja mislim da jesu...

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...