Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

39 minutes ago, harper said:

 

Jebi ga, postoji snimak sa finala Kupa gde mu ovaj kaze "ovo ti je poslednje, ja ti obecavam" ali ne ocekujes valjda da to neki medij objavi. A to da mu se nema sta zameriti, ove stvari koje su se desavale u seriji su se desavale i ranije pa koliko sudija znas da je odbilo da sudi utakmice za trofej. Da i ne govorim o tome da se Jovcic odjavio pre pocetka finala, dakle, pre nego sto se bilo sta od ovoga desilo.

Nije istina. Jovcic se povukao dan posle druge utakmice u seriji.

 

Snimak stvarno nisam video, ne moraju mediji da ga objave ali sigurno ima na YT?

 

Možda je do toga što sam ovu seriju pratio pomnije nego CZV-BUD ali mi je delovala dosta mučnije i gore od dosadašnjih finala, što se na kraju i videlo jer je sem Pukla, svako sudio samo jedan meč.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Ovo je inace taj nepriznat kos za titulu.

 

 

 

Znam, bilo je jasno o tabli, ali sudije niti gledaju snimak niti sta... Pa saplicanje od pozadi normalan faul... Ali samo te dve odluke (tabla i faul nad Davidovcem) su se desile na 1-2 minuta pri kraju ,pri maltene egal rezultatu, tooo much da poverujem u casual mistake.....

 

A taj medijski hajp ko ji je vladao do sada, a verovatno ce trajati i duze ne moze biti jedini razlog, znaju i cuju oni ipak vise od nas... Posto smo osvojili 6tu zaredom, postoji frustracija, ne samo kod Partizana, dosadili smo svima, sta da radimo....

 

Doci ce sezona kada cemo izgubiti i tu titulu, ako se ne bude radilo kako treba. Ova zajebanicija oko centra, produzivanje Cirbesa (koji je posle toga odigrao 1 tekmu 5-6 minuta) nas je umalo kostalo....

Link to comment
17 hours ago, harper said:

 

Steta sto nista nije rekao o tome kako je pretio Jovcicu u finalu Kupa pa ovaj odbio da sudi finale ABA lige. 

 

 

 

Jovčića znam lično i znam da ovo nije tačno. 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Nije istina. Jovcic se povukao dan posle druge utakmice u seriji.

 

Snimak stvarno nisam video, ne moraju mediji da ga objave ali sigurno ima na YT?

 

Možda je do toga što sam ovu seriju pratio pomnije nego CZV-BUD ali mi je delovala dosta mučnije i gore od dosadašnjih finala, što se na kraju i videlo jer je sem Pukla, svako sudio samo jedan meč.

 

Ne, mi smo saznali posle druge utakmice da je odbio da sudi, on se odjavio pre pocetka serije. I apsolutno razumem zasto je to uradio.

 

Serija jeste bila izuzetno mucna ali mozda nesto dobro ispadne iz svega ovoga ako ABA liga resi da znacajno poostri kriterijume za incidente na tribinama. Ne sme se vise cekati zavrsnica lige da bi se torpedovali "navijaci" sa tribina, to mora da bude uobicajena praksa tokom regularnog dela. Stavise, mislim da bi sudije trebalo na pocetku da budu ekstremne picajzle kod primenjivanja tog pravila kako bi liga pokazala da se ovoga puta ne sali. Ako se bude cekala zavrsnica to ce se opet pretvoriti u rasprave ko je time vise ostecen, zasto se na nekog strogo primenjuje a na nekog ne, ko gubi prednost domaceg terena koju je zasluzeno stekao i slicno. Bukvalno od prvog kola, svako licno vredjanje aktera utakmice i njihovih porodica, horsko izvikivanje vulgarnosti, nacionalisticke parole, bacanje tvrdih predmeta na teren, prvo opomena, pa parcijalno praznjenje hale, pa totalno praznjenje hale ako se takvo ponasanje nastavi. Tri-cetiri puta da se to uradi tokom sezone kako bi se poslala poruka da liga ima nultu toleranciju i stvari bi trebalo da krenu ka boljem.

Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Nije istina. Jovcic se povukao dan posle druge utakmice u seriji.

 

Snimak stvarno nisam video, ne moraju mediji da ga objave ali sigurno ima na YT?

 

Možda je do toga što sam ovu seriju pratio pomnije nego CZV-BUD ali mi je delovala dosta mučnije i gore od dosadašnjih finala, što se na kraju i videlo jer je sem Pukla, svako sudio samo jedan meč.

 

Ni ovo nije tačno. Povukao se pre finalne serije jer ne želi da ulazi u mulj. I jer su se sa finala kupa povukle sudije i povlačila ih Zvezda inače 

Link to comment

brt kakve tri strane ste nadrobili. da se bar neko zajebava i patkometrise, nego sve neko dosadno mrsomudjenje

zakljucavajte, i da se okrenemo prelaznom roku, svetoj temi svakog gancija. mada radonjin prelazni rok nije ono sto ganci voli jer se uglavnom produzavaju ugovori ali sta je tu je

Edited by Nikodije
Link to comment
10 minutes ago, assignment said:

 

Znam, bilo je jasno o tabli, ali sudije niti gledaju snimak niti sta... Pa saplicanje od pozadi normalan faul... Ali samo te dve odluke (tabla i faul nad Davidovcem) su se desile na 1-2 minuta pri kraju ,pri maltene egal rezultatu, tooo much da poverujem u casual mistake.....

 

A taj medijski hajp ko ji je vladao do sada, a verovatno ce trajati i duze ne moze biti jedini razlog, znaju i cuju oni ipak vise od nas... Posto smo osvojili 6tu zaredom, postoji frustracija, ne samo kod Partizana, dosadili smo svima, sta da radimo....

 

Doci ce sezona kada cemo izgubiti i tu titulu, ako se ne bude radilo kako treba. Ova zajebanicija oko centra, produzivanje Cirbesa (koji je posle toga odigrao 1 tekmu 5-6 minuta) nas je umalo kostalo....

 

Ono sto je Panter uradio Holinsu je tezak bezobrazluk za koji je zasluzio prvo iskljucenje pa batine. Nije rec o saplitanju i guranju, covek je utrcao ispod Holinsa koji je bio na kucanju i naterao ga da promeni doskok. Mogao je Ostin lako da prodje kao Vajt na pocetku sezone. To igraci ne rade jedni drugima jer je opasno, uvek sam mrzeo Jeretina zbog toga sto je imao naviku da se podvuce ispod protivnickog sutera dok je ovaj u skoku. Za takve stvari bih iskljucivao bez trenutka razmisljanja.

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

Znam, bilo je jasno o tabli, ali sudije niti gledaju snimak niti sta... Pa saplicanje od pozadi normalan faul... Ali samo te dve odluke (tabla i faul nad Davidovcem) su se desile na 1-2 minuta pri kraju ,pri maltene egal rezultatu, tooo much da poverujem u casual mistake.....

 

A taj medijski hajp ko ji je vladao do sada, a verovatno ce trajati i duze ne moze biti jedini razlog, znaju i cuju oni ipak vise od nas... Posto smo osvojili 6tu zaredom, postoji frustracija, ne samo kod Partizana, dosadili smo svima, sta da radimo....

 

Snimak ne moze da se gleda ako vec nije dosudjena silazna.

 

Niste osvojili sest ABA zaredom.

 

11 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Jako sam iznenađen što je gospodin Žoc nakon treće utakmice ipak imao da kaže ponešto o košarci.

 

Mozda Zeljko malo previse glumi gospodina, ali prejadna vam je ta moralna uravnilovka. Bez konkurencije najvece zlo u kosarci i sire je onaj Bond zlikovac koji je juce imao sastnak sa svojom armijom poganih trovaca i bednika u vezi organizacije™ utakmice. Sistematicno coravo zlo, koje je parteru B podelio akreditacije, vas Gazda Cova. 

 

Sad kad ste se pomriirli, jesi li mu pevao sinoc?

  • +1 2
Link to comment

evo ga jr cash, uslisio moje molitve, konacno neko krenuo da patkometrise i kvalitetno provocira i da prekine ovo nista na topiku. fak jea.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

dzenkins, guduric, dangubic, bobi, necemo macke u dzaku

 

nakon sto produzimo svih 15 igraca koji su sada u rosteru bice mesta samo za djenku i dangubica. i jos jedno krilo, ako ne i dva

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Doce neko od navedenih: Greg Monro, Dzekiri, Noko, Stefan Jovic, Maodo Lo, Koponen

 

U ovom trenutrku je prioritet kluba produzavanje Holinsa, Davidovca i Kalinica.

  • +1 1
Link to comment

Ma zajebavam se, nabrojao sam isluzene rage koje je Radonja vec trenirao, ili zna ko je kakav covek preko kuma Zvezdana

Ja kontao da Dobric i Davidovac tako bleje tu, da ni nemaju ugovore

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...