Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

[mention=49]copkillah[/mention] [mention=1044]dragance[/mention] Prestanite. Sledeće vredjanje vodi u banovinu.
Zašto je uvreda reći bilo kome da je Buzz Killington?
Link to comment
59 minutes ago, dragance said:

Sigurno nije zbog svog zavodničkog izgleda i boje purpura u licu.

 

48 minutes ago, Plajvi said:


Ima svesku sa 120 akcija

 

"120 nijansi ljubicaste" iliti rani jadi Zoca Robije :fantom:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Sta ste zapeli, koliko vidim po slikama nije mu nimalo losa ta advokatica. A i po godinama mu je match, nije bas da je Zoc pojurio neke klinke pa da to bude vest za tabloide. Zeljko nije ruzan covek a u slavi i budjelaru ima dosta dodatnih argumenata za jednu medijski visokoprofilnu vezu.

  • +1 3
Link to comment

znači na kraju presudilo pražnjenje sale, sa publikom je trojka bila koliko 1-15, kao u najboljim danima protiv Žalgirisa i   Cibone u Areni. a bez publike 6-14, tako nešto. ispustili sav pritisak. vrlo verovatno  da bi sa publikom do kraja ili Partizan dobio ili bi bio neki veći incident i  konačni prekid pri njihovom vođstvu

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:


Meni spektakl da niko od iole "ozbiljnih" novinara ništa nije pitao na presu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gospodin Žoc je rekao da nakon sinoćnjih događaja nema mesta razgovoru o košarci.

Link to comment

Cestitke na tituli. Zasluzeno.

 

Kalinicev potez bespotreban, ali ga razumem, kao sto sam i Trifu. Svakako ne bi smelo da zbog toga ima problema u RL.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Milošica said:

Cestitke na tituli. Zasluzeno.

 

Kalinicev potez bespotreban, ali ga razumem, kao sto sam i Trifu. Svakako ne bi smelo da zbog toga ima problema u RL.

 

Uvek je više kriv onaj što je prvi počeo. 

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...