Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, Joe D said:

evo krece snimak

 

Radije bih još slušao kadetskog šampiona i Vladea, nikad dovoljno priče o nephodnosti domaće lige i košarkaškim centrima u Leskovcu i Valjevu.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Uspeo je Zeljo Obradovic da poveze skupinu ovih, da zalice na tim.. moze se reci da je izvukao maksimum iz ove selekcije.. cak je Aleksa Avramovic postao igrac koji pravi razliku.. nije Zeljko ni lud niti je slucajno uzeo sve ove titule, kao sto sam ja mislio. Jedini problem je sto mu se na putu isprecio Dejan Radonjic.

 

Hvala ti Radonjicu, hvala ti do neba.. Hvala sto vodis Zvezdu, hvala sto trpis Covica.. Nadam se da nikad neces promeniti klub do penzije.. samo tvoja Zvezda me uzbudjuje, samo tvoju Zvezdu volim.

  • +1 1
Link to comment

počneš prelazni rok prevlačenjem Ivanovića iz Budućnosti i vrađanjem Kaline, a na kraju u poslednjoj utakmici Stefan Marković uzima  šuteve u 4/4,  centra ti igra Deda itd. svaka čast Radonji kakvu ekipu je doveo do titule, ali sam ih je sebi birao, i tu mora ubuduće da mu se pomogne jbg. ako mu se još nije smučilo sve ovo

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

banjo, legendo

 

Haha.. bukvalno sam mislio da je indijanac, ali me je razuverio u ovoj plejof seriji.. ozbiljan i preozbiljan trener koji je naspanovao ekipukad je najpotrebnije.. kapa dole.. ne  potcenjujem ga vise

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Ko će u 20 maraka da prelazni rok počinje produžavanjem Holinsa i Voltersa. 


Hitno plej i centar

+ dodajem jos 20 maraka na Silbovanje Uajta

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

počneš prelazni rok prevlačenjem Ivanovića iz Budućnosti i vrađanjem Kaline, a na kraju u poslednjoj utakmici Stefan Marković uzima  šuteve u 4/4,  centra ti igra Deda itd. svaka čast Radonji kakvu ekipu je doveo do titule, ali sam ih je sebi birao, i tu mora ubuduće da mu se pomogne jbg. ako mu se još nije smučilo sve ovo

 

Realno usrao ga je dolazak Kaline inače bi ova ekipa teško funkcionisala. 

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Ko će u 20 maraka da prelazni rok počinje produžavanjem Holinsa i Voltersa. 

Zaboravio si Cirbesa :D

  • Haha 1
Link to comment
Just now, assignment said:

Zaboravio si Cirbesa :D

 

Jedino Simon i Cirbes sigurno odlaze, za ostale se ne bih kladio. I Vajt verovatno.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Realno usrao ga je dolazak Kaline inače bi ova ekipa teško funkcionisala. 

usralo ga je i da je deda jedan dan resio da postane najbolji low post defanzivac u znanom univerzumu. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

usralo ga je i da je deda jedan dan resio da postane najbolji low post defanzivac u znanom univerzumu. 

 

To je stvarno neviđeno. Šteta što taj čovek nije u stanju da igra košarku u kontinuitetu nego bukvalno prespava 7 od 9 meseci sezone. 

  • +1 4
Link to comment

hipoteticki gledano...
kupio si ulaznicu za utakmicu i desi se ovakvo sranje zbog kog te kao kolateralnu stetu najure sa iste.
imas li pravo zahtevati neki povracaj novca, neku kompenzaciju, povredu ugleda i casti i jos svasta nesto sto advokati mogu da prilepe?
i tako jedno 5000 tuzbi prema onome cija je odluka bila da se isprazni hala.
mozda bi se sledeci put zainteresovali da kaznjavaju i iskljucuju direktno izgrednike.

voleo bih da vidim da prazne ovako u americi.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk



Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...