Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Jakovljević briljira - “Zvezda bolja u skoku”, “Pokazalo se da su momci na terenu često i važniji od publike”. Pa sunce ti jebem :lol:

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, munze said:

ovako ispade jos sladje :s_c:

 

ne znam, meni nekako opor okus u ustima. huliganstina, uzasno sudjenje, sramotne uprave...

 

aba je otisla dodjavola i morace se tu nesto menjati.

  • +1 3
Link to comment

Kapa dole Dedi, izvukao je ovo poslednjim atomom muda. Nikakve sanse nam nisam davao posle prekida.

 

Kalina, Nejt i Pefi (!!!!) se pojavili kad je bilo bitno. I naravno, Holins. Mislio sam da posle Djenke nijednog Amera necu toliko zavoleti, ali Ostin je apsolutni car.

  • +1 7
Link to comment
Čestitke na osvojenoj tituli. Igrači su bili jako korektni, treneri takođe, šteta što su mentoli sa obe strane usrali ugođaj. 
 
Suđenje non-factor u celoj seriji, dokurčili ste svi solidno sa time.


Nije bilo sve do večeras, samo u drugom poluvremenu nekoliko očiglednih grešaka od kojih su neke mogle da odluče pitanje prvaka. Aj da je jedna pa i da se pripiše slučajnosti. Bukvalno do pre sat - sat i po nisam bio u fazonu ni da razmišljam o sudjenju, i frka sa gadjanjem sudija od strane idiota je bila posle Kalininog faula čistog ko suza npr, šta god da ih je tu trigerovalo.


Deda mvp finala!!
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Obradović neće "da priča o košarci u ovakvim uslovima"

 

Znaš šta, neka ga puši i on malo...

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

 


Nije bilo sve do večeras, samo u drugom poluvremenu nekoliko očiglednih grešaka od kojih su neke mogle da odluče pitanje prvaka. Aj da je jedna pa i da se pripiše slučajnosti. Bukvalno do pre sat - sat i po nisam bio u fazonu ni da razmišljam o sudjenju, i frka sa gadjanjem sudija od strane idiota je bila posle Kalininog faula čistog ko suza npr, šta god da ih je tu trigerovalo.


Deda mvp finala!!

 

Jeste bio faul Kalinica ali pre toga mislim da su bili cisti koraci Lesora kod pivotiranja

Link to comment

Ovo je trebalo da se završi metlom . Vodili 2-0 i 7 razlike u zadnjoj četvrtini ,onda se desile neke "čudne stvari".


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, nautilus said:

 

ne znam, meni nekako opor okus u ustima. huliganstina, uzasno sudjenje, sramotne uprave...

 

aba je otisla dodjavola i morace se tu nesto menjati.

a jbga , mislio sam na poslednjih 5 min.

Link to comment

Čestitike Zvezdi na zasluženoj pobedi. Odlučilo je to što su u najbitnijim minutama meča pogodili šuteve i što nisu svojim greškama na kraju iako su i oni pravili poklonili više poena protivniku od nas. Takodje i u drugoj utakmici je Kalinić pogodio 2 bitna šuta i doneo pobedu. 

 

Cela serija je sa stanovišta publike i atmosfere bila neregularna. Sudjenje u ovoj petoj utakmici je bilo skroz ok sa propustima na obe strane i realno po cenu višemesečnog bana bih rekao da svi vi što komentarišete sudjenje da je bilo neke kradje večeras ste jednostavnon rečeno retardi koji veze sa košarkom nemaju. 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

Kadetski šampion patkometriše- "Partizan je na pravom putu samo treba da pojača ulaganja" :laugh: 

Fala qrcu da je ovo gotovo, to je dobra vest, loša je da ćemo sledeće gledati isto ovo. 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Nikodije said:

Kadetski šampion patkometriše- "Partizan je na pravom putu samo treba da pojača ulaganja" :laugh: 

Fala qrcu da je ovo gotovo, to je dobra vest, loša je da ćemo sledeće gledati isto ovo. 

a sada, malo kls

 

artworks-000011131420-qofjbr-t500x500.jp

  • Haha 3
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...