Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

"Nikad nisam video toliko koraka" by Vlade :D

 

Stvarno, sem onih prvih koraka Mitrovića, ovo sve ostalo bilo prestrogo

  • +1 1
Link to comment

I pored ove skandalozne kradje mi smo utakmicu izgubili zbog Radonjica. Covek drzi Lazica poslednjih 5 minuta a da ni on ne zna zasto. Sa Lazicem igramo u napadu 4 na 5 svako ko ga cuva se lagano povlaci i gleda da pomaze gde treba. I sad ovaj poslednji minut igra sa Markovicem i Lazicem a Dzoni i Dobric kadar nevera. Tajmauti su mu katastrofa, nista sa nista i sad mi je jasno zasto useremo svaki napad posle istih. Ovo ako ode u petu utakmicu niko ziv nece izaci iz Pionira dok Zvezda ne pobedi.
Za Aba ligu bi bilo najpametnije da uvede pravilo ako finale igraju Zvezda, Partizan i Buducnost ista se imaju igrati pred praznim tribinama i a u picku materinu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

I pored ove skandalozne kradje mi smo utakmicu izgubili zbog Radonjica. Covek drzi Lazica poslednjih 5 minuta a da ni on ne zna zasto. Sa Lazicem igramo u napadu 4 na 5 svako ko ga cuva se lagano povlaci i gleda da pomaze gde treba. I sad ovaj poslednji minut igra sa Markovicem i Lazicem a Dzoni i Dobric kadar nevera. Tajmauti su mu katastrofa, nista sa nista i sad mi je jasno zasto useremo svaki napad posle istih. Ovo ako ode u petu utakmicu niko ziv nece izaci iz Pionira dok Zvezda ne pobedi.
Za Aba ligu bi bilo najpametnije da uvede pravilo ako finale igraju Zvezda, Partizan i Buducnost ista se imaju igrati pred praznim tribinama i a u picku materinu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Zato sto se kosarka ne igra samo u napadu.

Link to comment

Suđenje je bilo domaćinski očekivano. Atmosfera užasna, takođe očekivana. Kako seješ tako ćeš i da žanješ, kao što rekoh nismo mi Švajcarska.Napuštanje sudija na 50sek do kraja teatralno i nepotrebno. Zvezda u svakom slučaju ne može izgubiti ovo. 

Edited by theanswer
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
 
Zato sto se kosarka ne igra samo u napadu.
Ako ces tako onda trenutno i Holins i Dobric igraju bolju odbranu od Lazica a i mogu i da odigraju nesto u napadu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk


Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Sramotne role Voltersa i Ivanovića, naročito ovog prvog koji doslovno nije želeo da igra.

Povređen je valjda. Bilo je upitno da li će se skidati.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Moća said:

Ako ces tako onda trenutno i Holins i Dobric igraju bolju odbranu od Lazica a i mogu i da odigraju nesto.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

0 poena Voltersa i Vajta, 6 poena sa centarskih pozicija, zaista je preambiciozno tvrditi da smo izgubili utakmicu jer je igrao Lazic pet minuta u poslednjoj cetvrtini.

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sramotne role Voltersa i Ivanovića, naročito ovog prvog koji doslovno nije želeo da igra.

Volters je igrao sa povredjenim zglobom, na ovom ledu. 

  • +1 3
Link to comment

Mene apsolutno zadivljuje da neko uopste ima snage da komentarise kosarku u uslovima u kojima je odigrana utakmica. Da ne bude zabune, pre svega mislim na stanje parketa. Ovo jednostavno ne sme da se ponovi u petak, ako opet bude ovoliko klizavo nadam se da ce Obradovic i Radonjic zajedno povuci igrace s parketa.

  • +1 2
Link to comment

Interesantno je koliko Zvezdini igrači ne znaju pravila i stalno prave korake, dok su Partizanovi to puno bolje savladali i jako retko im se dešava, šta više, utiska sam da im sudije prestrogo to dosuđuju.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...