Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

a nije ni napunio gace kao ova dvojica, zna kako se igraju ovi mecevi

 

au koji pizdun od sudije je sad svirao faul stefu?

 

Ne znam koji je kurac Voltersu, ne može da prenese preko pola za 8 sekundi, valjda se boji da potrči na ovom ledu

Link to comment

ovde će biti 5. utakmica kako god da okreneš.

a i šta može biti najgore, da ne budemo 12. u evroligi nego nešto da dobijemo u onom jadnom ec

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ne znam koji je kurac Voltersu, ne može da prenese preko pola za 8 sekundi, valjda se boji da potrči na ovom ledu

 

Covek ovako nesto nije video u zivotu, ne znam sta ocekujes. Za vreme one cuvene trece utakmice u Podgorici Simanic je zamalo odlepio od straha, nisu mogli da ga smire satima posle utakmice.

 

Sto se rezultata i sudjenja tice, ne nadajte se nicemu na ovoj utakmici.

  • Haha 1
Link to comment

Ajde sudjenje na stranu ,to nam se prividja verovatno,mene ozbiljno plaši ovaj parket .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

ako sva kolena ostanu na broju do kraja ove serije, to ce biti najveca pobeda. 

 

U jednoj odbrani sam primetio kako se Kalina kreće na petama, ali bukvalno. Zločinci su svi oni koji su odgovorni što se igra u ovim uslovima.

Link to comment
Just now, nautilus said:

boltauzer :D 

 

nepostojeći faulovi laziću, nesviran plus 1 kuzmiću, ali ovaj faul na šutu je spektakl :D

 

Nije svirao faul na šutu nego je bio bonus 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

ako sva kolena ostanu na broju do kraja ove serije, to ce biti najveca pobeda. 

 

koliko miliona evra je SNS spičio u rekonstrukciju hale? samo su napravili još goru stvar.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

 

koliko miliona evra je SNS spičio u rekonstrukciju hale? samo su napravili još goru stvar.

 

Zvanično dva miliona. Jedino što su uradili to je da su stare komotne stolice zamenili malim neudobnim kako bi moglo da se natrpa još hiljadu ljudi. Sve ostalo je ostalo isto 

Link to comment

Ovo jos nisam video, zapisnicki sto koji ne upisuje licnu, da bi nas navukli na faul za bacanja, nesvesne da je ispunjen bonus.

 

I Boltauzer koji pokazuje Radonji, pa jebiga, sto niste sami brojali licne.

Link to comment

Da li je moguće prekinuti ovako utakmicu zbog neregularnih uslova ?
Kao na fudbalu kad padne velika kiša pa lopta neće da se odskače na terenu .
Ovde ljudi bukvalno ne mogu da stoje na nogama i posle ko će biti kriv za povredu ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
 
Natrpali su tipa 10k ljudi 
Sedam i po u vrh glave. Popunjeno ali niko nikome ne sedi na glavi. Ni blizu recimo Barse 2010.
  • +1 2
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...