Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

disc_skica_dvorane_al_nikolic.png

 

Dobro je, nisu kaznjena pocasna mesta, Sih Oliveh i Milan Bog Humora Kalinic mogu da prisustvuju

Edited by pantelia
Link to comment

Zasto uopste dozvoljavaju da se pune redovi iza klupa? Lepo 10 redova praznih i tu da stoji zandarmerija ili obezbedjenje i to je to. I kad smo mi domacini i kad je Partizan.

Prosto "smanje kapacitet iz bezbednosnih razloga".

 

Sutra ocekujem identicnu rulju kao i u nedelju, samo "navijaju" za Partizan, a ne za Zvezdu.

 

Vrlo slicno ponasanje, vrlo slicne pesmice... bukvalno preslikano.

 

A u cetvrtoj, ako je bude, ocekujem oruzanu pljacku, bukvalno.

  • Tužno 2
Link to comment

To je nažalost ustanovljeni Čovičev scenario. Napravimo sranje u prve 2 utakmice kod kuće, to zasigurno izazove reakciju u utakmicama kad se gostuje i onda se dobije alibi za još veće sranje u petoj. Naravno bilo bi super da akcija ne izazove reakciju ali to možda u Švajcarskoj. 

Link to comment

Pa ne znam nisam siguran da bi to samo kod nas bilo tako. 

 

U svakom slučaju da Aba i El imaju integritet ko što ga nemaju pa da se prvi sledeći put kad sudije sa terena sprovode.redari i jbni žandarmi domaćin a to rade i cigani i grobari da se kazni sa jedno 3 tekme bez publike možda bi se nešto i promenilo. Ovako gledamo scene koje više nigde ne postoje na svetu. 

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, harper said:

 

Jasno je meni sve to o cemu pricas ali ideja da ce neki jasni propisi da srede stanje sve dok smatramo da je normalno da matori djilkosi urlaju sa tribina "Zeljko Turcine, napusi se kurcine" i "svima nama pusi kurac Partizan" jer "kriza, ratovi, drzavni organi, kurac, palac" je unapred osudjena na propast. A kad neko i pokusa da isprazni deo hale ili kompletnu halu zbog toga onda "sta ima cela hala da se izbacuje, ja nisam skandir'o, daj kamere da vidimo ko je skandir'o, a jebi ga, sad cete zbog toga da praznite tribine". To je sranje od misljenja. Na prvo "Zeljko Turcine" ili "Covic Vesna jebe se k'o besna" prvo opomena, drugi put napolje tribina, treci put napolje cela hala ili nema nastavka utakmice, pa neka se dicni gledaoci koji nisu skandirali nego su to neki cobani, budale, sa tim cobanima objasnjavaju ispred hale zasto su platili kartu a ne gledaju utakmicu uzivo.

 

Dakle, ja ne govorim o pojedinacnim uvredama i psovkama kakve se mogu cuti svuda na stadionima i halama, govorim o horskom pevanju stvari koje pristojnom coveku ne prelaze preko usana ni u trenucima najveceg stresa jer je vaspitavan tako da oseti neprijatnost i nelagodu kad izgovara takve bljuvotine. Cujes, Savic pickarao sudiju pa sad mora cela hala da mu peva da vrati konju glavu. Veliki zastitinici sudijskog integriteta Delije Ltd., mozes misliti. Horsko pevanje = horski izlazak iz hale, ako treba sledecih deset godina. Pa da vidis kako ce neke pesme i skandiranja promptno da ispadaju iz repertoara. Nista finansijske kazne za klubove, nista oduzimanje bodova, samo izbacivanje iz hale prvi put kad se hor beckih decaka zaigra na tribinama.

 

Drustvo moze biti vulgarnije nego sto je bilo pre 30 godina ali to ne znaci da najvulgarniji deo tog vulgarnog drustva moze da radi sta hoce jer, eto, takvo nam je drustvo. Nije nam takvo drustvo, navijacke tribine nisu odraz prosecnog ponasanja. To je najgori deo drustva i kao takav ne moze da sluzi nikome kao reper, niti njima bilo sta moze da sluzi kao opravdanje.

 

Sve bi to bilo lepo, ali hale se ne prazne ni zbog ubacenih unucica, arsenala upaljaca, sitnih kovanica, papirnih asa sa vodom i sokovima itd. Zapravo jos od rahmetli Ljuce, ja ne znam da je iko ikada ispraznio halu ili makar deo hale (najdalje se izbaci neki random nesrecnik ko onaj sto ga je PUkl izbacio) iz bilo kog razloga. Celo moje pisanije se zapravo svodi da je potrebno prvo resiti te stvari istim metodama koje ti ovde prizivas, a tek onda kad resis fizicki delikt, da se predje na verbalni (iako tu nisam toliko striktan koliko i ti). Upravo zato i pisem da je potrebno imati pravila, ali da je jos bitnije da se ta pravila primenjuju (npr, ako publika krene da ubacuje predmete u teren, sledi upozorenje, pa praznjenje hale, i to se primeni, a ne ostane slovo na papiru). 

 

Na zalost verujem da smo dovoljno ozbiljni da znamo da se nista slicno nece dogoditi, jer tamo gde je potrebna volja da se to resi, ista ne postoji...

Link to comment

Javlja mi drugar iz hale da je ovo vec neuporedivo gore nego pred nasom publikom, svega ima, od upaljaca, telefona, topovskih udara pa do kesica sa mokracom i izmetom. Cetvrta je izvesno pred praznim tribinama...

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, FPLS said:

Javlja mi drugar iz hale da je ovo vec neuporedivo gore nego pred nasom publikom, svega ima, od upaljaca, telefona, topovskih udara pa do kesica sa mokracom i izmetom. 

 

Ja sam sokiran. Nisi valjda pao na Bradilkovu pricu o gospodskoj kosarkaskoj publici u kojoj su bolje ribe, a ne kao oni tamo cigani-klosari? 

  • +1 2
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sada je potpuno izvesno da Partizan ne može dobiti petu tekmu, ako do nje dođe

mukice

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...