Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nisam mogao da gledam. Sad preletim pbp, i vidim da se na oba topića intenzivno žali na suđenje?
 

Uglavnom, 2:0, lepo...

Link to comment
1 minute ago, Gutterball said:

Nisam mogao da gledam. Sad preletim pbp, i vidim da se na oba topića intenzivno žali na suđenje?

sokantno, zaista

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Gutterball said:

preletim pbp, i vidim da se na oba topića intenzivno žali na suđenje?

Baš čudno da se na PPPu neko žali na suđenje...

  • +1 3
Link to comment
Just now, red star forever said:

Ali naše žalbe su osnovane..

 

Za 20+ godina aba lige Zvezda je pokradena samo u Podgorici par puta, 2018 u plej ofu flangrantno, i nikad i nigde više. Tako da je sve to oko sudija 1 bolesno sviranje kurcu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

 

Uvek me je zanimalo kakve su ovo frustrirane, jadne, odvratne njuske koje dolaze na ove utakmice zeljne da sve svoje zivotne promasaje i nedostatke resavaju na tribinama. Pola tima Zvezde je potrebno da igraci Partizana mogu da odu u jebenu svlacionicu posle utakmice a da usput ne zavrse krvavih glava i sa cvorugama. Kakva epska stoka, kakav ljudski otpad.

  • +1 7
Link to comment

Ako mislimo na isto, tad je Rodman promasio ceo kos

Inace, nenad je objasnio pravila
Sme igrac koji promasi da uhvati loptu, ali mora da udari u obruc prvo pre no naleti

evo iz glave situacije koje se secam i tekme koju sam gledao
 

Upravo ova situacija - Lesort je pogodio obruč i nije prestupio pre nego što se lopta odbila, po ovim pravilima trebao je da važi koš. Ali ono što ostali tvrde na temi, pa i Obradović na kzš, je da šuter ne sme uopšte da ide na skok bez obzira prestupio ili ne. Biće da su nba i fiba pravila po ovom pitanju u koliziji, zaista više ne mogu da se zakunem šta je dozvoljeno a šta ne.

(Deo da lopta mora da pogodi bar obruč da bi se nastavilo sa igrom je nesporan)
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Uvek me je zanimalo kakve su ovo frustrirane, jadne, odvratne njuske koje dolaze na ove utakmice zeljne da sve svoje zivotne promasaje i nedostatke resavaju na tribinama. Pola tima Zvezde je potrebno da igraci Partizana mogu da odu u jebenu svlacionicu posle utakmice a da usput ne zavrse krvavih glava i sa cvorugama. Kakva epska stoka, kakav ljudski otpad.

 

Šta je ovo ubačeno?

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Za 20+ godina aba lige Zvezda je pokradena samo u Podgorici par puta, 2018 u plej ofu flangrantno, i nikad i nigde više. Tako da je sve to oko sudija 1 bolesno sviranje kurcu.

 

Nema serije da nas nisu pokrali. Ali smo uspijevali da se izdignemo iznad tog mulja i sportski pobijedimo 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Uvek me je zanimalo kakve su ovo frustrirane, jadne, odvratne njuske koje dolaze na ove utakmice zeljne da sve svoje zivotne promasaje i nedostatke resavaju na tribinama. Pola tima Zvezde je potrebno da igraci Partizana mogu da odu u jebenu svlacionicu posle utakmice a da usput ne zavrse krvavih glava i sa cvorugama. Kakva epska stoka, kakav ljudski otpad.

Svaka čast Radonji i igračima na reakciji, bolesno je ovo, pisao sam i uoči utakmice koliko mi ide na kurac taj seljakluk i to gađanje igračća i ubacivanje raznih predmeta. Tu mora murija da reaguje u smislu momentalno da upadne među stoku koja to radi.

  • +1 2
Link to comment
Just now, red star forever said:

 

Nema serije da nas nisu pokrali. Ali smo uspijevali da se izdignemo iznad tog mulja i sportski pobijedimo 

 

Lol

Čuj Čović se izdigao iznad mulja  :rolf:

  • Haha 2
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...