Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

E, aj sad bez zezanja, kako glasi pravilo za promaseno bacanje? Vrteo se pre par godina po internetima onaj car koji je promasio, lopta otisla skroz u korner, nikoga nije dirala, on hvata svoj odbitak i daje trojku za pobedu

Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Mene je ispizdila ona odbojka Mitra i Kaline u reketu, kad su izbacili Ledaya u kontru. Ali dobro je.

Upravo to mi je najveca pizdarija bila. Kicanovic Slavnic od kare

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

E, aj sad bez zezanja, kako glasi pravilo za promaseno bacanje? Vrteo se pre par godina po internetima onaj car koji je promasio, lopta otisla skroz u korner, nikoga nije dirala, on hvata svoj odbitak i daje trojku za pobedu

 

lopta mora da pogodi obruc, tek nakon toga izvodjac moze u reket.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Suci se nisu proslavili, ali nisu ni odlučili pobednika. Energetski smo jako pali u drugom, igramo na isparenjima.

Tačno sam znao da će ono što su nas kao častili suci dok smo razbijali na početku 2/4 nam se obiti o glavu, ona treća Panterova nam nije ništa značila, lik je inače ušao u tekmu sasran, em izađe on takav nikakav, razigra se Aleksa, em su suci odjednom skapirali da treba da kompenzuju za to što dva glavna igrača Partizana imaju po tri lične, pa su pustili solidno krljanje, pogotovo njima u odbrani. Tanko suđenje, ne bih rekao pretenciozno ni na jednu stranu, ali vrlo plahovito i neujednačeno tokom utakmice, pa čak i tokom određenih četvrtina. Četvrtu su počeli kao da bonus prestaje na četrnaestom faulu, a onda odjednom proleti pet minuta na semaforu kao da ih nije ni bilo. 

  • +1 2
Link to comment

Sad imamo 3 dana odmora .
Igramo sa širom rotacijom ali nam fali bilo kakav centar ,sramota šta smo uradili ove sezone sa centarskom pozicijom .
Ne znam zašto Beli nije igrao?
Loša utakmica ,stao nam šut,pogubili se . Kalina to rešio sa par vezanih trojki.
Mislim da će biti metla kad smo već ovako dobili danas.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

KKP promašio ukupno 5 bacanja, od čega čak 4 u zadnja 2 minuta!! Stoji da smo stariji i da smo se umorili, ali oni su psihički daleko iza nas. Prodali su dosta lopti na samom kraju. Greške Ledaj, Lesora, Pantera su ih preskupo koštale. 

Link to comment

Nas je Kalinic odrzao u igri jer je na njihovo vodjsvo vratio dvije trojke. 

 

Ovo vaterpolo sudjenje nikad nisam volio. Kompenzacija na kompenzaciju...

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

pa JoeD nije zvezdaš

 

diskvalifikuje ga to što zna pravila košarke?  :(  jbg. slučajni Zvezdaš

 

samo nek vam je harper pravi Zvedaš, boli vas kurac

 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:


To je jednom uradio Rodman u SanAntoniu, pogodio, ali ga sudija oladio. 


Ako mislimo na isto, tad je Rodman promasio ceo kos

Inace, nenad je objasnio pravila
Sme igrac koji promasi da uhvati loptu, ali mora da udari u obruc prvo pre no naleti

evo iz glave situacije koje se secam i tekme koju sam gledao

 

  • +1 1
Link to comment

Konferencija za stampu.:laugh:

 

Novinari pitali skoro iskljucivo (jedno pitanje je bilo kosarkasko) o incidentu na kraju utakmice, Zeljko i Radonja ih iskulirali i to je to, nema vise pitanja.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

koliko postova u kojima kukam na sudjenje da se kvalifikujem?

 

Al nastavi da kukaš na babu, jer nakon tvog kukanja na babu on krene da plodi  :D

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...