Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Gledam ovo 2. bacanje Lesorta i deluje mi da nije prestupio, pre njega u reket ušli i Luka i Deda a on čini mi se čak i nije. Sreća je zvezdina što se ovo nije gledalo.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Gledam ovo 2. bacanje Lesorta i deluje mi da nije prestupio, pre njega u reket ušli i Luka i Deda a on čini mi se čak i nije. Sreća je zvezdina što se ovo nije gledalo.

 

Nije smeo on na skok da ide

  • +1 2
Link to comment

A sad bez zajebancije, dobili smo ovo na guzove i na glupost protivnika.

 

Nepostojenje prvoklasnog centra umalo nas je koštalo pobede.

 

Takođe dolazi godiše naših igrača na naplatu, Partizan ima poprilično više energije od nas. Mislim da će nas rutinirati u trećoj.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:

Gledam ovo 2. bacanje Lesorta i deluje mi da nije prestupio, pre njega u reket ušli i Luka i Deda a on čini mi se čak i nije. Sreća je zvezdina što se ovo nije gledalo.

sad i ti stučnak ne znaš pravila 

Link to comment

Potez utakmice mi je bio ona Mitrovićeva mekoća na 0,6 do isteka napada, nevjerovatno nešto. Šteta što Luka nije nikad imao fiziku i što je imao teške povrede, rijedak osjećaj za ovu igru ima momak. Svaki koš u ovoj utakmici mu je bio malo remek djelo. 

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

A sad bez zajebancije, dobili smo ovo na guzove i na glupost protivnika.

 

Nepostojenje prvoklasnog centra umalo nas je koštalo pobede.

 

Takođe dolazi godiše naših igrača na naplatu, Partizan ima poprilično više energije od nas. Mislim da će nas rutinirati u trećoj.

dobili smo ovo tvrdo jer su sudije odlučile da mora da bude tvrdo

  • +1 1
Link to comment
Gledam ovo 2. bacanje Lesorta i deluje mi da nije prestupio, pre njega u reket ušli i Luka i Deda a on čini mi se čak i nije. Sreća je zvezdina što se ovo nije gledalo.
Ne sme bre sebi da nabacuje loptu, nije ovo Space Jam :)


Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Just now, ducca said:


Jebo mater ja to pravilo ne znam :blink:


To je jednom uradio Rodman u SanAntoniu, pogodio, ali ga sudija oladio. 

Link to comment
1 minute ago, renne said:

dobili smo ovo tvrdo jer su sudije odlučile da mora da bude tvrdo

 

Suci se nisu proslavili, ali nisu ni odlučili pobednika. Energetski smo jako pali u drugom, igramo na isparenjima.

Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

A sad bez zajebancije, dobili smo ovo na guzove i na glupost protivnika.

 

Nepostojenje prvoklasnog centra umalo nas je koštalo pobede.

 

Takođe dolazi godiše naših igrača na naplatu, Partizan ima poprilično više energije od nas. Mislim da će nas rutinirati u trećoj.

 

Imali su vise energije jer su bili svesni da ova utakmica resava seriju. Pet utakmica ukupno smo odigrali posle onolike pauze, naravno da godine trenutno ne igraju nikakvu ulogu i da su igraci oba tima puni snage. Da li ce nas rutinirati ili nece ne znam, zavisice dosta od kriterijuma sudjenja, ali i ako nas rutiniraju to sigurno nece biti jer nismo mogli fizicki da iznesemo utakmicu.

 

Moramo da pojacamo odbranu po cenu da Belosevic i drustvo dobiju zapaljenje pluca od silnog duvanja u pistaljku. Previse dozvoljavamo, to ne lici na ovu ekipu.

Edited by harper
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...