Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Potvrdili su i modovi na RSB sta se desava. Dakle SNS preuzima klub, milom ili silom.  

 

Po mom skromnom misljenju, Covic gleda da istrguje nesto za sebe, svestan da nema nikakve sanse na izbornoj skupstini.

 

Vazno je da se to zavrsi sto pre, bez velikih posledica po klub.  Nadam se da ce se sve stabilizovati i da ce velika lova uci u klub, nesto slicno kao u Partizan.

 

Radonja je zasluzio dobar budzet.. sere mi se od pojacanja od 200 do 400k.. daj malo i mi da zatalasamo.. volum i ja pojacanja od 2,5m.

Link to comment

Potpisao i Stef Lazarević, od kojeg će Radonja napraviti zverinu, mmw.

Lazerević, Mitar, Džoni Ivanović vs Robija, Panter, ko zna ko još.... to je moja Zvezda, to je reakcija™

  • +1 2
Link to comment

Sad sam detaljnije iščitao šta pišu Čovićevi rsb tribuni i ispirači mozgova, lol, čak je smešnije nego što sam mislio. Ide se dotle da kažu da će nas izbaciti iz Evrolige ovih dana i umesto nas ubaciti kkp :D  

Link to comment
14 hours ago, Nikodije said:

Sad sam detaljnije iščitao šta pišu Čovićevi rsb tribuni i ispirači mozgova, lol, čak je smešnije nego što sam mislio. Ide se dotle da kažu da će nas izbaciti iz Evrolige ovih dana i umesto nas ubaciti kkp :D  

Zvezda duguje ozbiljne pare bivšem treneru koji je imao 3-godišnji garantovan ugovor i bivšim igračima. Sve naravno zbog genijalnih poteza menadžmenta kluba. 

Što se tiče sastava traži se plej i bek, i Noko bi navodno ostao ako mu se isplate pare koje mu se duguju. 

Tako da bi tim trebao da bude sledeći ako SNS odluči da i dalje finansira Čovića:

Plej, Ivanović (pretpostavljam i Uskoković)

Bek,Walden

Dobrić, Lazić, Lazarević 

White, Davidovac, Simonović 

Noko, Mitrović, Kuzmić 

Edited by BarryWhite
Link to comment

Sasvim ok tim ako tako bude, daleko od bilo kakvog raspada o kojem.se trubi. Baš bi Vučić rizikovao da grobarsko Včć pdr zameni sa ciganskim Včć pederu. To bi ga mnogo više zabolelo.

  • +1 1
Link to comment

Ne bih rekao da doktor želi da se povuče mirno, to može da se zaključi po agresivnom nastupu njegovih rsb tribuna. Izvinjavam se osetljivim dušicama zbog pominjanja rsb-a, ali to jeste nezvanični forum kluba gde se ciljano plasiraju određene stvari  pa je utoliko interesantnije šta se tamo piše.

Edited by Nikodije
Link to comment

Izvinjavamo se i mi tebi sto ne vidis da ponajbolji igrac F4 ekipe ide u sedmu ekipu Aba da se obezbedi finansijski.
To sto si ti izabrao da glumatas kul lika kom ne smeta da Zvezda bude simpaticni luzer ne znaci da svako treba mirno da gleda ovo groteskno bacanje para.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Ne bih rekao da doktor želi da se povuče mirno, to može da se zaključi po agresivnom nastupu njegovih rsb tribuna. Izvinjavam se osetljivim dušicama zbog pominjanja rsb-a, ali to jeste nezvanični forum kluba gde se ciljano plasiraju određene stvari  pa je utoliko interesantnije šta se tamo piše.

 

 

 

Izbacice nas iz EL ako se Covic ne povuce. Mi dugujemo velike pare. Napustice nas i ovi igraci.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...