Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ja sam ubedjen da provokacija jeste bilo, sto naravno ne znaci da reakcija Pavlovica u tom trenutku moze biti opravdana.
Provocirao ga je flasterom.
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Vele da je sutra bord EL i da ce biti poznate tri WC. Sumnjam, rano je jos za to. 

 

Ucinili bi nam uslugu zivota da sutra objave ono sto je onaj Grk najavljivao i skinu tenzije sa finala ABA lige. Nista ne fali da u Evroligi igraju jedan beogradski i jedan novobeogradski klub, predstavicemo to kao da dolaze iz dva grada. A i Partizan bi, kao armijski klub, popunio cipele CSKA koji sigurno nece skoro nazad u Evroligu. Kako god okrenes, ima rezona.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Vele da je sutra bord EL i da ce biti poznate tri WC. Sumnjam, rano je jos za to. 

 

Da, čekaju se ishodi nekih šampionata pa da prvaci dobiju pozivnicu  :Jova:mislim da se to odavno zna ko dobija, šta fali da sad objave.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Nikodije said:

 

Došao harper na ppp, pa pita:

- je l ovaj forum pet friendly?

- jeste

:izvadi patku:

 

Pih, bre, Nikodije, toliko si voljan da preskocis jata pataka na susednom topiku a ovde zbog jednog crnog paceta glumis moralnu policiju. Za kaznu cu te pocastiti mudrim stihovima velikog srpskog filozofa Ljube Moljca:

 

"Pa izvadi svoga strvinara,

kao ljutu guju iz njedara.

Debeo mu kao kakva grana,

na njega je devet metn'o vrana.

Uhvati me blaga nesvestica,

kad izbrojah kol'ko ima ptica."

Link to comment

Očekivao bih veću razliku u kvotama s obzirom da u aba plej ofu gost nema šta da traži. Ali iz respekta prema Žocu stavili su samo 2.48 a ne realnih 6.48

Link to comment

Овде ће морати да се долази по сат времена раније на утакмицу. Већ видим како ће опет Човићеви јуришници бити пуштани на све могуће трибине и заузимати места људима са уредно купљеним картама, који су долазили и на Крку и на Студентски Центар :dry::fur:

Link to comment

"fuck you, serbia" pojeftinilo sa 9000€na 3000€

 

bice sexa na tribina sledece sezone. za te pare...:D

 

 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...