Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, assignment said:

A ovo je bio podsetnik iz škole Duleta :angry:

 

20 minutes ago, John Coltrane said:

Šta hoće ono govance?! Da se tuče kao?

 

Standardni Edo Murić, bedan kao i uvek kad treba udariti s leđa. Kod Vujoševića Đenku, ni krivog ni dužnog, sada Kalinića.

 

 

Link to comment

 

3 minutes ago, Ted said:

 

šta da rekonstruišete, ja imam utisak da većina ovog tima igra u klubu od osnivanja

 

eventualno će da ode Holins i dođe neki Molins, ode Vajt dođe Blek ;)


Veliki je poduhvat osvojiti ista s centarskom linijom Kuzmic-Mitrovic-Cirbes i plejevima Volters-Ivanovic-Pefi

Ovo je 5 godina mature nekad odlicnog tima :D 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Stalno zaposleni, biće u klubu do penzije.

 

biće u klubu dok ih neko ne oduva sa ABA trona ili nekog gubitka mesta u EL

 

onda može rekonstrukcija

Link to comment
Just now, Plajvi said:

 


Veliki je poduhvat osvojiti ista s centarskom linijom Kuzmic-Mitrovic-Cirbes i plejevima Volters-Ivanovic-Pefi

Ovo je 5 godina mature nekad odlicnog tima :D 

 

Ajde sad kao da su Kuz i baba najgori centri u ligi. Kuz kad mu se igra, kao večeras, je i dalje top igrač.

Link to comment

realno, ovo vam fercera dok se ne pojavi ozbiljan konkurent u ABA

 

u regionalnom takmičenju ste ili apsolutni ili realni favorit, u EL ionako nemate neke ambicije u smislu osvajanja, f4 i tako to. tako da, vrti se dok se vrti. kad prestane onda verovatno ide nešto drugo.

  • +1 2
Link to comment

Glavni razlog zasto kapiram da cemo uzeti je to sto KKP ima Lesora i Aleksu. Oba tima su lose selektirana, a nas tim je trenutno tek tek malo levo od tankog borderlinea iskusan/mator, osecam da ce dogodine sve to da ode udesno.

I Rid i Omic su bolji od ovih 

Dobric i Deda ce jos jedno 5 godina biti isti, Ivanovic ima muda samo kad je kotkuce, Lazarevic ce biti apgrejdovani Dangubic/Lazic, Laza sve sporiji i tromiji, Kalina, Volters i Holins kapiram mogu da nadju bolje sljake drugde, Mitrara max 10 minuta da igra, Pefi 5, cim predju tu minutazu krenu da prave sranja, Vajt se sjebao povredom i napravio je vise dece nego dobrih stvari tokom sezone

Deluje tim iscedjeno, ne toliko energetski vec... potencijalno. Bolji ne moze biti

Voleo bih da dogodine u EL igramo nesto sto nije Volters meni, ja tebi, ti Voltersu, Volters meni, ja preko ruke pa ako udje

  • +1 3
Link to comment

Realno su šanse u finalu 50:50. Zavisi opet od motivacije, da li KKCZ i dalje želi da dogodine igra Evroligu ilii smo se već smorili. 

Partizani sa druge strane bi nominalno trebali da su više naloženi, a opet nemam takav utisak. Pre sezone sam mislio da će u izravnom fajtu Obradović - Radonjić prvi odneti šnjur svaki put, zvog iskustva, znanja, euforije. A ispade kao da se i Žoc smorio posle par meseci ovde.

Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

Ajde sad kao da su Kuz i baba najgori centri u ligi. Kuz kad mu se igra, kao večeras, je i dalje top igrač.

 

Iju Nikodije, nemoj zajebavati. Čovek je raspad raspada. nikad ni nije bio nešto posebno skilovan barem za ofanzivnu igru, a ovo što igra poslednjih par godina (posle udesa) je komedija. Meni stvarno nije jasno da pored FMP i naših mlađih kategorija mi nemamo zamene za njega, Lazića, Simonovića, pa i Mitrovića, to je sramota za klub. 

Link to comment
35 minutes ago, Ted said:

 

šta da rekonstruišete, ja imam utisak da većina ovog tima igra u klubu od osnivanja

 

eventualno će da ode Holins i dođe neki Molins, ode Vajt dođe Blek ;)

Plus Cirbes i Simonovic, definicija odlicnog drzavnog posla :D Ovo veceras je bilo na momente fenomenalno i tecno, ali su zvezdini igraci u nekim serijama imali takvih WTF poteza da mi se kosa dizala. Lazarevic danas odigrao par puta dobru odbranu i uhvatio koji skok, mislio sam da ga je Radonja skroz zaboravio. Kao sto je izgleda Vajta, imao sam utisak da je povredjen pa da nije ulazio zbog toga do trece :)

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Iju Nikodije, nemoj zajebavati. Čovek je raspad raspada. nikad ni nije bio nešto posebno skilovan barem za ofanzivnu igru, a ovo što igra poslednjih par godina (posle udesa) je komedija. Meni stvarno nije jasno da pored FMP i naših mlađih kategorija mi nemamo zamene za njega, Lazića, Simonovića, pa i Mitrovića, to je sramota za klub. 

 

Da, jako je lako naći dostojnu zamenu za Kuza, samo zažmuriš i jako poželiš i stvoriće se ispred tebe  igrač od 215 koji zatvara sve kao Kuz samo 10 godina mlađi.

  • Haha 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...